2737
2734
اعتماد به نفس که نیست خودشیفتگی موج میزنه 😁😁😁

😂😂😂تو خودت يكي از اونايي ك داشتي برام پر پر ميشدي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
😒😬

😁😁😁

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
قرص بخورم که دیگه نمیشم. حرف تو گوشش نمیره. فقط این ماه بگذره خیلی نگرانم

عزیزم بچه و شوهر خیلی مهمتر از دوستان و کار هستش .اولویت اولت همیشه زندگیت باشه . هر چی خیره واست پیش بياد

2738
امروز روزه 15  پریودمه. 4 شب  پیش رابطه داشتم همسرم طبیعی جلوگیری کرد اما امروز بهم گفت با ...

احتمالش صفر نیست ولی خیلی ضعیفه 

بهتره با همسرت تو محیط و جو آروم صحبت کنید و تصمیم قاطع در این مورد بگیرید ، هرکی دلایل خودش برای تصمیمش رو بگه و نهایتا به تصمیم واحد برسید ⁦

موش و گربه بازی که نمیشه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
سلام عزیزم  😅 منم دلم براتون تنگ شده بود 🌺🌺❤❤

😍😍❤️❤️❤️

قررربون شما