2737
2739
عنوان

بدبختی این روز هام

| مشاهده متن کامل بحث + 67 بازدید | 53 پست
نگید این حرف رو  همسر من تقریبا 6 ساله داروی اعصاب میخوره و واقعا واقعا خیلی از مشکلات روحیش حل ...

بخدا من ک داغون شدم یا این قرص شبا دست و پاهامو می‌کوبیدم به زمین از بس بیقرار بودم دوباره رفتم کلا حذفش کرد، دوزش بالا بود 

خداروشکر ک همسر شما بهتر شدن 

اینکه عذاب وجدان شما رو به مرحله ای رسونده که ترس داری و به صدنفر مراجعه کردی نشون میده نیاز به حمای ...

روانشناس بهم گفت احتیاج به دارو نداری با روانکاویی خوب میشی

ولی روانپزشکم تاکید داره روی قرص

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا من ک داغون شدم یا این قرص شبا دست و پاهامو می‌کوبیدم به زمین از بس بیقرار بودم دوباره رفتم کلا ...

چقدر طول کشید تا کاملا عالی شدی 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 
2728
شاید یکی دو ماه 

یکی دوماه بعد از قطع قرص؟؟

من یک و نصف خوردم آلان دو روزه نخوردم دارم به مرگ میرسم 

یکی دوماه بعد از قطع قرص؟؟ من یک و نصف خوردم آلان دو روزه نخوردم دارم به مرگ میرسم 

بعد از یکی دو ماه بهتر شدم اولا ک گذاشته بودم کنار جای شب و روزم عوض شده بود تا صب راه میرفتم 

بعد از یکی دو ماه بهتر شدم اولا ک گذاشته بودم کنار جای شب و روزم عوض شده بود تا صب راه میرفتم 

سه روزه نخوردم دیگه نمیخوام بخورم 

2740
نگو قلبم وایمیسه 🥺☹

بخدا. بچه اش هم کاملا سالم دنیا اومد. من الان کان دوم و طبیعی باهم استفاده میکنم هربار هم چک میکنم سالم باشه باز میترسم

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش