2737
2734
عنوان

مادرشوهرم پیخاد خونمو اتیش بزنه بیااااین😨😨

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوش بحالتون پس اینجا چ میکنی هموطن برو ماشینتو وسط خیابون پارک کن

بچه هامو شما نگه میداری من برم همچین کاری کنم؟ 😂😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2728
تو محلمون همه تو ماشینای خاموش نشستن

افرین✌بالاخره یه اعتراض درست دیدیم

چه جای باصفاییم هست😅❤

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
آخه این محله که پر رفت وآمد نیس،بگو پاشین برین خونه هاتون😅

دیوونن 😂😂من شوهرمو فرستادم فداییان گفتم تکون نمیخوری از اونجا 

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
سلام خارجی😉

هلو😌

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
2738
افرین✌بالاخره یه اعتراض درست دیدیم چه جای باصفاییم هست😅❤

اره البته این خیابون مادرمیناس مام یه خیابون بالاترشونیم

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

واقعا مسالمت امیز همه بین اعتراضش و به گرانی بنزین بگن نه ماشین آتیش بزنن و شیشه بانک پایین بیان 

و خواهان زنده شدن مرده ها باشن 

همه یه جوری متحد بشن

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
اونیکه برخیزه رو یه جوری نیستش میکنن که تو قیامتم استخوناش پیدا نمیشه😢😔

همیشه همین بوده. انقلاب فرانسه روسیه و ایران و .. همیشه همینطور بوده یک سری آدم بودن که حتی نامی هم ازشون نمونده. نمیشه بدون تاوان هیچ کاری رو انجام داد. رسم دنیا اینطوریه دزد بخواد کیفت رو بزنه بخوای جلوشو بگیری ممکنه حتی بمیری! الانم دست تو جیبمون شده. 

آینده حتما" زیباست.🥰
2706