2737
2739
عنوان

عمل لابیوپلاستی

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 29 پست
نه عزیزم نمیزنن. من خودم کلی سوال کردم و تحقیق کردم. میگم ک بافت های خیلی کم و نازک رو با لیزر انجام ...

عزیزم درد داشتی موقع بی حسی زدن؟من و بچه کوچیک دارم میتونم انجام بدم ؟بعضی میگن حس جنسیت از دست میدی ..درسته؟البته ی هفته هست واژینواژینوپلاستی انجام دادم دوتا بخیه هام باز شده باید فردا برم باز بخیه کنه گفتم اگر بشه فردا لابیا هم انجام بدم ..خوبه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم درد داشتی موقع بی حسی زدن؟من و بچه کوچیک دارم میتونم انجام بدم ؟بعضی میگن حس جنسیت از دست میدی ...

موقع بی حسی زدن یکم فقط امپولش سوزش داشت البته قبلش پماد لیدوکایین زد ولی خب بازم یکم سوزنش درد داشت ولی قابل تحمل بود. نه عزیزم حس جنسی از دست نمیره چون توی لابیا حس جنسی نیست اما حس جنسی بیشتر هم میشه چونکه این گوشت های اضافی از روی کلیتوریس برداشته میشه بیشتر هم میشه حست. گلم اگه بچه کوچیک داری بگو کسی بیاد کمک دستت باشه چون یک هفته اول خیییلی سخته بعدشم بازم سختته و نمیتونی کار سنگین کنی. ورمش هم یکماه طول میکشه بخوابه. اما خب سخته اگر کسیو نداری بیاد کمکت ب نظرم بذار بچت بزرگ شه بعد انجام بده

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
2731
چندسالته؟ چه ربطی ب ازدواج داره منم ۲۱ سالمه و دخترم ولی انجام دادم

اره میدونم ربطی به ازدواج نداره ولی دکترم گفت بهتره که بزرگ تر بشی انجام بدی برو همون نزدیک ازدواجت بیا انجام بده 

در صورتی که خیلی اذیت میشم 

سنمم پارسال که دکتر بهم گفت ۱۴ سالم بود ولی الان ۱۵

اره میدونم ربطی به ازدواج نداره ولی دکترم گفت بهتره که بزرگ تر بشی انجام بدی برو همون نزدیک ازدواجت ...

اها خب اره الان زوده از ۱۸ ب بالا باید انجام بدی چون دیگه رشدش کامل شده اون موقه. الان اگه عمل کنی ممکنه باز رشد کنه

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
2740

۱۳روزه انجام دادم ولی خیلی سخته سوزش خیلی بدی داره 

اما خوب شده بهتر از قبله 

هنوز بخیه هست

ورم ی کم داشت الان دیگ ورم نداره 

حس جنسیم هم از بین نرفته برعکس حس میکنم بیشتر هم شده

۱۳روزه انجام دادم ولی خیلی سخته سوزش خیلی بدی داره  اما خوب شده بهتر از قبله  هنوز بخیه ...

سلامم عزیزم کجاهستی؟با لیزر ؟میشه ج بدیی مرسی

سخن عشق نه آنست که اید به زبان/ ساقیا می ده و کوتاه کن این گفت و شنفت
سلامم عزیزم کجاهستی؟با لیزر ؟میشه ج بدیی مرسی

سلام ،نه با لیزر انجام ندادم ..جراحی کردم الان بخیه هاش خوب شده جای بخیه هم ندارم چون مدام پماد ترمیم کننده زدم جای بخیه نمونده کاملا صافه ،،شهرستان هستم

سلام ،نه با لیزر انجام ندادم ..جراحی کردم الان بخیه هاش خوب شده جای بخیه هم ندارم چون مدام پماد ترمی ...

مرسی عزیزم من خیلی میترسمم درد نداشت حین عمل؟میشه چن روز بعدش ب فعالیتای عادیمونو انجام بدیم

سخن عشق نه آنست که اید به زبان/ ساقیا می ده و کوتاه کن این گفت و شنفت
مرسی عزیزم من خیلی میترسمم درد نداشت حین عمل؟میشه چن روز بعدش ب فعالیتای عادیمونو انجام بدیم

خواهش گلم  حین عمل فقط ی لایه پوست ک روی کلیستوریس هست اون لایه واسه ی لحظه درد میگیره موقع برداشت اما حین عمل دیگ درد نداره اصلن زود هم تموم میشه عمل شاید رب ساعت تا نیم ساعت طول بکشه بعد از عمل هم ی روز سوزش بدی داره برا من سوزشش تا یک هفته داشتم اما بقیه تا ۱روز دارن آره میشه به بقیه کارت رسیدگی کرد البته تا سه روز تا یک هفته استراحت کنی بهتره 

2706