2752
2734
عنوان

خیلی دلم میخواد به شوهرم بیمحلی کنم و سرد باشم، چرا نمیتونم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1041 بازدید | 88 پست
بین نیاز جنسی افراد تفاوت هست نیازتو بهش بگو علت و جستجو کن که از خستگی زیاده کاری نمیکنه یا سرد و م ...

مشکل نداره

سرد هم نیس

انگار خسته س

مثلا امشب مایل بود، منم نرفتم طرفش گفتم بذارم خودش نشون بده، یکم اومد نزدیکم، بعدم خوابش برد

خیلی میخوره تو ذوقم

میشه برای تموم شدن بدهیای مالی و خوشبختیمون صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹💖💙

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مشکل نداره سرد هم نیس انگار خسته س مثلا امشب مایل بود، منم نرفتم طرفش گفتم بذارم خودش نشون بده، ی ...

اشکال نداره یکی دوبار اینجوری بیاد طاقتش تموم میشه و خودش میاد ! 

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
2731
بعدم مردا خسته آن از سر کار میان خستگی نمیزاره توان هم نشینی با همسر رو داشته باشن 

این علمیه چون ذهن و مغز فرمان نمیده برای کنار هم بودن

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
اشکال نداره یکی دوبار اینجوری بیاد طاقتش تموم میشه و خودش میاد ! 

خیلی امشب دلم گرفته

یه بار بهش گفتم، میدونم خودشم میل داره

اون سری با خنده میگفت من فقط برای غسل کردنش برا نماز استرس میگیرم وگرنه خیلی خوبه

دوس داره ولی میدونی همش انگار من نشون میدم که مشتاقم

امشب از خودم بدم اومد، از اون بدم اومد، کاش میشد چن روز نباشم

دلم خیلی گرفته

درد منم همینه بدبختی انقدر همش بیحال و خسته اس که حتی کم محلی هم بکنم سرگرم گوشی و تی وی اصلا متوحه نمیشه از خودم متنفرممم که از اول انقدر محبت کردم که الان براش عادی شده

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
چجوری بدیم؟ 

مثلا پیش بینی نشده باش.

چند روزی که اوکی رفتار میکنی یکی دو روزم تو خودت باش بیشتر وققتو صرف خودت کن.ارایش کن جلو اینه چشمک بزن جلو اینه بوس بفرست واسه خودت ولی اصلا توجهی به شوهرت نکن.برو چیزای خوش مزه ای که خودت دوست داری بپز واسه خودت با عشق بخور بازم توجهی نکن.میگم توجه نکن این نیست قهر کنی حرف نزنی باهاشا .مرکز توجهت خودت باشی منظورم اینه.یا مثلا اگر همیشه به پرو پاش میپیچی اصلا نپیچ بشین یه گوشه اینستا گردی کن .شبم موقع خواب یه بوس کن از لپش بعد روتو برگردون بخواب

راضیم به هرچی اتفاق افتاد ,اگر خوب بود زندگیمو قشنگ کرد ;) اگر بد بود منو ساخت    
خیلی امشب دلم گرفته یه بار بهش گفتم، میدونم خودشم میل داره اون سری با خنده میگفت من فقط برای غسل ک ...

درکت میکنم منم اوایل مثل تو بودم ولی از وقتی ازش دوری می کنم کم محلی می کنم بهتر شده الان اون دوست داره ولی من بیزارم بخاطر رفتارای سرد گذشته

زندگی زیباست ای زیبا پسند
درد منم همینه بدبختی انقدر همش بیحال و خسته اس که حتی کم محلی هم بکنم سرگرم گوشی و تی وی اصلا متوحه ...

دقیقا

منم همینطورم بخدا

امشب از اولش کم محلی کردم

انقد سرگرم تلویزیون بود که اصلا نفهمید

بعدش یه خورده سر به سرم گذاشت که مثلا خوش اخلاق شم، بعد که خوش اخلاق شدم یکم اومد طرفم ، منم مطمئن بودم که قطعی رابطه میخواد گفتم بذار خودش نشون بده

بعدم یهو خوابش برد

استارتر بهترین کار اینه که یه مدت خودتو بگیری و سمتش نری، بزار دلش برای با تو بودن تنگ بشه

آره

خدا کنه بتونم

دعا کن برام

2706