2733
2739

پسرم سه سالشه از بچگی خر و پف داشت ،آلرژی و حساسیتم داشت ،ولی چون باباش لوزه هاشو قبلا عمل کرده بود منم به اینکه لوزش بزرگ باشه مشکوک شدم تا حالا عکس نگرفتم ،ولی وقتی سرما میخوره لوزه هاش بیش از حد بزرگ میشن جوری که نمیتونه بخوابه و تو این سه سال هم خروپف موقع خوب رو داشه

کسی این مورد رو نداشته ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پسر من با دهن باز میخابید سرما میخوردوحشتناک خرخرمیکرد عملش کردیم بچم راحت شد

پسر منم همینطوره برای سرما خوردگی خیلی اذیت میشه موقع خواب ولی از عمل کردنش میترسم 

پسر منم همینطوره برای سرما خوردگی خیلی اذیت میشه موقع خواب ولی از عمل کردنش میترسم 

منم می ترسیدم عمل راحتیه نترس رو غذا خوردنش هم تاثیر می ذاره پسر منم خیلی بد غذا بود الان خدارو شکر خوب شده

خدایا ممنونم بخاطر همه چیز 
میگن رشد بچه رو کم میکنه ؟درسته ؟عزیزم تو هم خر وپف میکرد موقع خواب ؟بعد از اون بهتر شد ؟عملش سخت نب ...

رشدش معمولیه.خروپف شدید میکرد.بطوریکه شب تاصبح کنارش مینشستم با انگشتام فکشو باز میکردم که بتونه هوای بیشتری بکشه داخل دوراز جون خفه نشه.

بعداز عمل بهتر شد ولی بخلطر آلرژیش مشکلش کامل حل نشد.

کلاس اول که رفت کم کم بهتر شد.الان دیگه مشکلی نداره.

منم می ترسیدم عمل راحتیه نترس رو غذا خوردنش هم تاثیر می ذاره پسر منم خیلی بد غذا بود الان خدارو شکر ...

واقعا پسرمنم بد غذاس ،گوشت اصلا نمیخوره ،ولی استرس عمل کردنشو دارم تا حالا یه آزمایش خونم ازش نگرفتم 

2738

سلام،داداش منم وقتی ۵سالش بود عمل کرد،اونم خروپف داشت،سرماخوردگی های مکرر،لاغری

الان لاغریش هنوز هست،اما بقیه مشکلاتش حل شده خداروشکر

بعد عمل تا دو سه روز درد داشت و چیزی نمی تونست بخوره، سختیش همین بود فقط

واقعا پسرمنم بد غذاس ،گوشت اصلا نمیخوره ،ولی استرس عمل کردنشو دارم تا حالا یه آزمایش خونم ازش نگرفتم ...

توکل بخدا بعدش که شبا راحت میخابه میگی کاش زودتر عمل میکردم من بعضی شبا انقد نفس کم میاورد بابا سرش گریه میکردم 

خدایا ممنونم بخاطر همه چیز 
رشدش معمولیه.خروپف شدید میکرد.بطوریکه شب تاصبح کنارش مینشستم با انگشتام فکشو باز میکردم که بتونه هوا ...

پسر منم آلرژی رو داره الان سرما خورده دوهفتس خوب نشده اون هفته آموکسی سیلین دادم الان باز آزیترو دیگ فردا میبرم پیش ی متخصص حلق ببینم لوزش مشکل داره ،راستی عکس لوزه رو باید از کجا بگیرم براش ؟

سلام،داداش منم وقتی ۵سالش بود عمل کرد،اونم خروپف داشت،سرماخوردگی های مکرر،لاغری الان لاغریش هنوز هس ...

خونریزی ندارن بعد از عمل ؟گریه نمیکنن ؟مایعات میتونن بخورن ؟

پسر منم آلرژی رو داره الان سرما خورده دوهفتس خوب نشده اون هفته آموکسی سیلین دادم الان باز آزیترو دیگ ...

یادم نیست عکس گزفته باشیم.

ازلحاظ سرماخوردگی بعد از عمل خیلی بهتر شد ولی خروپفش تغییر چندانی نکرد تا کلاس اول که کم کم برطرف شد.

2706