2737
2739
عنوان

لطفا خانم هایی که نوزاد رفلاکسی و کولیکی دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 10549 بازدید | 55 پست
اول از همه خودت لبنیات و محصولات گاوی نخور  وای پسر منم داشت سخت بود  چیزای باد بر بخور ...

زردی داره نمیتونم زیره بخورم!! از طرفی شیرمم کمه. نمیدونم چجوری زیادش کنم! 

اصلا انقد پیچیده شده همه چی! 

🖤
امروز.که بالا آورد مردم و. زنده شدم.  کلا لبنیات نمیخورم حبوبات نمیخورم. خیار و گوجه و کلم و ا ...

شیرت بعد از ده روز کم کم زیاد میشه . حتما از داروخونه قطره شیرافزا بخر بخور مزه زهرمار میده ولی خیلی خوبه . من یه قطره هم شیر نداشتم اینو میخوردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو

زیر یک ماه گریپ میکسچر ندین ممنوعه 

بعضی بچه ها دقیقا بخاطر ریفلاکس و اذیت شدن بخاطر اسید خوب آروغ نمی زنن

کار آسونی نیست ولی خیلی مؤثره اینکه بعد هر شیر 15 تا 20 دقیقه در آغوش بگیری عمودی 

بعد این زمان  شیر از معده میره پایین و کمتر اذیت میشه

سعی کنید رو دشک با شیب 30 درجه بخوابه ولی اگه امکانش نیست همون 20 دقیقه عمودی نگه داشتن خوبه 

دلش رو منظورم دور ناف هست، در جهت عقربه ساعت 20 بار ماساژ دایره ای بدین 

2728
مامانا پسرم شیرخسکیه رفلاکسش خیلی خفیفه فقط از معده برمیگرده تو گلوش دکتر برده دارو.نداد ایا باید دا ...

عزیزم دکتر پسر من گفت اگه دارو نخوره به مرور زمان به مری اسیب میرسونه و رانیتیدین داد بهش . به نظرم یه دکتر دیگه ببر ببین چی میگه

زیر یک ماه گریپ میکسچر ندین ممنوعه  بعضی بچه ها دقیقا بخاطر ریفلاکس و اذیت شدن بخاطر اسید خوب ...

پسرم آروغ نمیزنه ینی خیلی اذیت میشیم. 

اگه بدونم با عمودی گرفتن خوب میشه بخدا میگیرم😭

🖤
زیر یک ماه گریپ میکسچر ندین ممنوعه  بعضی بچه ها دقیقا بخاطر ریفلاکس و اذیت شدن بخاطر اسید خوب ...

اطلاعات دوستومون کامله . خداییش من حال نداشتم اینا رو تایپ کنم . حرفشون رو گوش کن

2740
امروز.که بالا آورد مردم و. زنده شدم.  کلا لبنیات نمیخورم حبوبات نمیخورم. خیار و گوجه و کلم و ا ...

عزیزم چرا نگرانی منم بچه م همینطوره فقط صبور باش و رعایت کن خیلی بهتر میشه 

مرکبات نخور،. چای کمرنگ حجم زیاد بخور،تا میتونی مایعات بخور خیلی مؤثره تو شیر ،. سوپ مرغ بخور ، مولتی ویتامین حتما بخور 

بذا  فقط بمکه هم شیرت میاد هم زردیش کم میشه 

تو زردیشو رد کنی کلی خیالت راحت میشه 

کولیک و رفلاکس زمان میبره 

پسرم آروغ نمیزنه ینی خیلی اذیت میشیم.  اگه بدونم با عمودی گرفتن خوب میشه بخدا میگیرم😭

خیلی بهتر میشه ببین من دست و کمرم درد گرفته ولی از وقتی اینکارو کردم خیلی راحت می‌خوابه البته این برای ریفلاکس شه برای کولیک باید دلشو ماساژ بدی 

پاهاشو خیلی ملایم حالت دوچرخه زدن حرکت بدی 5 بار مثلا 

2706