2733
2739
عنوان

چطوری بفهمم یه پسر راست میگه یا نع !!

| مشاهده متن کامل بحث + 1190 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داره مخ زنی میکنه که خداروشکر موفق بوده انگاری

😂😂😂!!  نه من هنوز باورش نکردم و اصلا جوابی ندادم !! ولی میگه قسم میخورم که نمیخوام مختو بزنم 😐 میگه اول آشنا شیم اگه پشیمونت کردم هرکار خواستی بکن

من اگر نیکم اگر بد؛ تو برو خود را باش ..😎👏🏻
2728
بنظرم دستت انداخته با بچه های محل

منم بهش گفتم بگو چقد شرط بستی نصف نصف قبول میکنم 😐 گفت بمیرم اگه سرت باکسی شرط بسته باشم !! بعدشم اونقد نزدیک نیست که شما بگین بچه های محل و اینا !! در حدیه که نزدیکیم یکم

الان همه در دقیقه اول آشنایی از کلمات عشقم و نفسم استفاده می کنند  راحتت کنم  راهی نیست ب ...

😂😂 قربونتون برم منم مشکلم همینه

عزیزم بگو فقط بیا خاستگاری شاید میخاد امتحانت کنه جواب نده..سنگین باش مغرور باش بیاد سمتت..دست نیافت ...

اخه بگمم بیاد خواستگاری من نمیخوام به این زودی برم 😑

😂😂 قربونتون برم منم مشکلم همینه

چقدر سخت می گیری. یه دوستی ساده است دیگه

نهایت یه مدت با هم دوست هستید فقط رویا پردازی نکن باهاش که اگر زد زیر همه چیز زیاد ضربه نخوری 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2740
خب اگه قصدش ازدواجه بیاد با خانوادت صحبت کنه اگه هم که نه معلومه دنبال چیز دیگه است

نمیخواین بگین که همه اینجا وقتی از خانومشون خوششون اومده رفتن خواستگاریش😓😑😟

منم بهش گفتم بگو چقد شرط بستی نصف نصف قبول میکنم 😐 گفت بمیرم اگه سرت باکسی شرط بسته باشم !! بعدشم ا ...

من خودم شاهد بودم دوستمو اینجوری کردن انقد قربون صدقه اش میرفت که نگو دست اخر یه هفته تاب داد دختره رو بعد گفت من اصن ازت خوشم نمیاد بچه ها گفتن هرکاری کردن پا ندادی منم گفتم نفری۵۰ میگیرم یه هفته ام تابش میدم بعد زنگ زد به دوستم گذهشت رو ایفون همه ی دوستای پسر فحشو حرف زشت هر جا میدیدنش خیلی بد رفتار میکردن و حرفت بد بهش میزدن و میرفتن دوست افسردگی گرفت خیلی سخته حواست باش

چقدر سخت می گیری. یه دوستی ساده است دیگه نهایت یه مدت با هم دوست هستید فقط رویا پردازی نکن باهاش که ...

مگه مریضم الکی احساسمو تلف کنم !! تازه فرض کن طرفم نیتش واقعا خر کردن باشه چقد خوشحال میشع 😑😂

اخه بگمم بیاد خواستگاری من نمیخوام به این زودی برم 😑

پس ادامه نده باهاش ک یهو چن سال بگذره ببینی وای باهاش دوست شدی ...

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  
2706