2733
2734
عنوان

شربت گرایپ میکسچر

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 60 پست
پدیلاکت معجزه میکنه

اخه دوستام خیلیا پدی لاکت دادن بازم تاثیری نداشت میترسم اینم مث اونا باشه کاش شبا اروم بود بچم درد میکشهمنم باهتش گریه میکنم

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دخترمنم۲۸روزشه

کولیف بش میدم

ولی توروخدا بچه رو دعوانکنیو یا نزنید من وقتی دخترم گریه میکنه ازش عزرمیخام لابد من چیز نفاخ خوردم بااین ک رعایت میکنم

دخترمن هم کولیک داره هم رفلاکس

رفلاکسش بیییچارم کرده ولی تحمل میکنم گناهی ندارن ک

اسی حوله گرم بزار رو دلش

و بزار تو پتو با شوهرت تابش بدین دردشو خیلییی اروم میکنه

دنیا هزارتا رنگ داره...یکیش سیاهه!
2731
بچم زردی داست بستریش کردن دکتربراش یه بسته شبرخشک بلااک نوشت گفت شیرخوتو نده اون یه قوطی زیهداومده ه ...

خسته نباشی عزیزم نیگا من گرایپ میکسچر دادم خوب شد اول کامی وی میخورد تاثیری تداشت بعدم همین گرایپ میکسچر با قطره پدی لاکت خیلی خوبه

افسردگی نداری

وا نه چرا افسردگی.شوهرم اصلا نمیذاره حالم خراب بشه خیلی بهم‌مبرسه فقط خستمو خوابم میاد همش

2738
شاید ب بچه تو بسازه خب 

کاش دیشب بحای گریپ میکسچر پدی لاکت میگرفتم سوهرم میگه هی سرخود به بچه دارونده تاحالا تواین یماه چهارپنج نوع دارو دادم بهش 😔

خسته نباشی عزیزم نیگا من گرایپ میکسچر دادم خوب شد اول کامی وی میخورد تاثیری تداشت بعدم همین گرایپ می ...

پس پدی لاکتم بخرم گریپ میگسچر روزی چند باردادی پدی لاگت چطور

اسم رفلاکس نیار خیلی بده دارو میخوره واسه رفلاکسش؟

بله

رانیتیدن۸ساعته و اسپری بینی واس خس خسش میزنم

رفلاکسش بده ولی چون وزنگیری داشته دکتر داروشو زیاد نمیکنه

شب تا صبح ک واس کولیکش بیدارم

یگ ساعتم ک میخابه همش بالا سرش میشینم ک شیر برنگرده تو گلوش😔

دنیا هزارتا رنگ داره...یکیش سیاهه!
دخترمنم۲۸روزشه کولیف بش میدم ولی توروخدا بچه رو دعوانکنیو یا نزنید من وقتی دخترم گریه میکنه ازش عز ...

بخداداینارو همرو انجام دادم ایما که چیزای ابتداییه هیچی روش تاثیر نداره کارن گریه میکنه من عداب میکشم و باهاش گریه میکنم دیشب سوهرم دلش واسمون سوحت نشیت بایه دست شکم بچرو یه دست سرمنو ماساژ داد

کاش دیشب بحای گریپ میکسچر پدی لاکت میگرفتم سوهرم میگه هی سرخود به بچه دارونده تاحالا تواین یماه چهار ...

عب نداره امروز بگیر ۳۵تومنه عوصش دختر من خوبه خوب شد شبا راحت خوابید عالی بود.اگه تهرانی ببر بیمارستان شهید فهمیده کودکانه .چهارشنبه ها ۸ به بعد خانم دکتر معتمد یا اعتماد به دختر من دیفن فقط دوشب دو سی سی و پدیلاکت تجویز کرد دخترم خوب شد هر روز براش دعا میکنم

بله رانیتیدن۸ساعته و اسپری بینی واس خس خسش میزنم رفلاکسش بده ولی چون وزنگیری داشته دکتر داروشو زیا ...

وای کارتو که سختره ازما

2706