2777
2789
عنوان

چقد سخته بارداریتو از همه پنهان کنی...

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 39 پست
من مامانمو همون اولا گفتم.خانواده شوهرم با خواهر برادرام چند روز پیش گفتم.اونم دیگه شکمم اومده بود ج ...

خوشبحالت من مادرشوهرمم گفته تا 7سالگی بچت نباید بیاری جاریم پسرش 7سالشه الان بارداره تو فکر سقطم شوهرم رفته زعفران بگیره ابروم میره اگه سقط نشه

کاربر قدیمیم شناسایی شدم با خط جدید اومدم
خوشبحالت من مادرشوهرمم گفته تا 7سالگی بچت نباید بیاری جاریم پسرش 7سالشه الان بارداره تو فکر سقطم شوه ...

وا به مادر شوهرت چه 

نکنیااااا

بعد سقط بارداری سخت میشه شاید خدا دیگه بهتون بچه نداد اونوخ همون مادر شوهرت گیر میده چرا بچه دوم نمیاری

☺️🤪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحالت من مادرشوهرمم گفته تا 7سالگی بچت نباید بیاری جاریم پسرش 7سالشه الان بارداره تو فکر سقطم شوه ...

چکار ب مادر شوهرت ک تو کی بچه میاری اصن ب اون چ.مگ اونا خرجشو میدن.من خودمم بچه دومم ناخواسته شد کلی چرت و پرت خوردم اما تا خدا نخاد هیچی نمیشه.حالا ک خدا داده خودشم روزیشو میده.من الان عاااشق تو دلیمم🤗

❤میشه واسه سلامتی گل پسرم ی صلوات مهمونم کنی❤مرسی مهربونا😘
منم از صبح سه تا بی بی زدم مثبته ولی مامانم گفته باردار بشی ما کاریت نداریم دخترمم نیستی

وا وقتی خدا میخواسته باردار بشی این دیگه چه حرفا و رفتاراییه...بجایی که هواتونو داشته باشن....

خداکمکت کنه.بش بگو چطور خودت منو بدنیا اوردی من بچه دارنشم....خودم بزرگش می کنم شما غصه میخوری؟

تو رو خدا این کار و نکن....فردای قیامت خودت باید جوابگو باشی نه اونا...خدا خواسته بهت بده...پای بچت سفت و سخت وایسا...

اونام خودبه خود قبول می کنن...من زعفرون خوردم ولی بچم نیوفتاد....خیلیم خوردم...میخواستم برم قرص بخورم ...ولی وقتی تحقیق کردم برا سقط اکثر کسایی که سقط کرده بودن پشیمون شده بودن افسردگی گرفته بودن...دیگه بعدش باردار نشدن...خدا قهرش میگیره....سقط گناه کبیرس عزیزم به خاطر بقیه بچتو نکش

زندگی هرکس به خودش مربوطه....

اگه از همین حالا مطابق میلشون زندگیتو جورکنی تا آخر همینجوری رفتارمیکنن....جدی و با قاطعیت باهاشون رفتارکن و دیگه نرو وبیا...ربطی بهشون نداره خدا خودش روزی رسونه....میدونی ۷سال تفاوت سنی برا بچه ها چقدر بده!وقتی فاصله سنی بچه نزدیک باشی باهم بزرگ میشن و دوست میشن....

اخه چرا مامانا اینطورین    

من برعکس بودم مامانم هرروز میگف بچه بیار من نوه میخام.منم میگفتم نه.دیگه انقد گف خسته شدم گفتم بیا

میشه برای اینکه زایمان خوبی داشته باشم و نینی رو بسلامتی دنیا بیارم یه صلوات مهمونم کنی  
اخه خودمم نمیخام بچم کوچیکه چن روزه داره دندون در میاره پدرم دراومد شب تا صبح گریه میکنه من تو این م ...

الان بارداری

مهدیا … ما همه از طایفه سلمانیم هرچه خواهدبشود، پای علی می مانیم