2737
2739
عنوان

دخترم عزیزم 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 46 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با یک خانم دیگه اشتباه گرفتم شمارو ببخشید گفته بود بچش باطری خورده ....اسهال......ببخشید

تو رو خدا اگه چیزی میدونی بگو من برم از پرستارا بپرسم 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
نگران نباش عزیزم من پرستار اطفالم  از این بچه ها زیاد دیدم خوب شدن

دعا کنین ... چند روز باید بستری شه ؟؟؟

2731
از این باطریهای سکه ای یا باطریهای ریز که اندازه نخود هست دور و بر دخترت نبوده احیانا؟

نمدونم اسباب بازی های پسرم ازونا داره 

ان شاالله که زود خوب شه...غیر از سرمش یه سرم دیگه که به میکروست وصله هس؟

بذار عکسشو بفرستم 

2740
چی شد در آوردن؟ روده رو میسوزونه سوراخ میکنه . ترسیدم فکر کردم این تاپیک

خیلی نگران بود مسهل بهش داده بود باطری تو رودش متوقف شده بود گفت باید اسهال شدید بشه فکر کردم ایشونه نه خارج نشده بود

ان شاالله که زود خوب شه...غیر از سرمش یه سرم دیگه که به میکروست وصله هس؟

بیا عزیزم عکسشو فرستادم 

خیلی نگران بود مسهل بهش داده بود باطری تو رودش متوقف شده بود گفت باید اسهال شدید بشه فکر کردم ایشونه ...

از کجا فهمیده بودن باطری تو روده شه ؟؟خودش دیده که بچه ش باطری خورده ؟؟؟؟

بیا عزیزم عکسشو فرستادم 

احتمالا آنتی بیوتیک قوی باشه که به پمپ وصل کردن یا پالس متیله که همون کورتونه...سرمش‌هم‌از خط آبی فهمیدم قندیه

آنتی بیوتیکا دوره درمان دارن بین سه تا پنج روز

احتمالا عفونی بوده

احتمالا آنتی بیوتیک قوی باشه که به پمپ وصل کردن یا پالس متیله که همون کورتونه...سرمش‌هم‌از خط آبی فه ...

من خودمم تو خونه بهش سفیکسیم میدادم دکتر داده بود تو مدفوعش موکوس بود 

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز