2733
2734
عنوان

مصرف سرخود کلومیفن

| مشاهده متن کامل بحث + 13547 بازدید | 42 پست

من سالمم،شوهرمم همینطور، دوساله تو اقدامیمم،این ماه دکتر برام لتروزول و کلومفین نوشت که از سوم پری روزی دوتا از هرکدوم بخورم، روز سیزدهمم برم سونو،فولکول بالغ داشته باشم امپول بزنم،

تا سه دوره بخوری مشکلی نداره،فقط باید مرنب سونو بدی که فولیکولات به کیست تبدیل نشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پرولاکتینم بالا بود قرص مصرف میکردم تقریبا بهترشده من ماه سوم اقدامم ک از امروز کلومیفن مصرف میکن ...

منم برم ببینم دکتر چی میگه پس

مامانِ السانا خانوم هستم❤️فرشته کوچولوی من
2731
من 3سال تحت درمان بودم.باردار شدم ولی6هفتگی سقط شد.دیگه دکترنرفتم.6ماه بعدش برای خودم کلومفین خریدم ...

خوشبحالت من ترسیدم بخورم با توجه ب نظر بچه ها 

2740
یا خدا..... جواب از اسپرم همسرم آمادست میترسم برم بگبرم😭😭😭ی بار ناخواسته با قرص او باردار شدم دکت ...

احتمال میدم فولیکلات کوچیک باشن یا کیست باشه .

ننرس برو جواب رو بگیر .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
بخور چیزی نمیشه، فقط ممکنه چند قلو باردار شی، من باوجود اینکه سالمم دکتر برام کلومفین تجویز کرد،گف ...

پس من ی دوره بخورم... چجوری مصرف میکنی؟؟؟ 

احتمال میدم فولیکلات کوچیک باشن یا کیست باشه . ننرس برو جواب رو بگیر .

ی کیست آندومتریوما دارم ک دکتر گفت زودتر اقدام کنم بخاطر اون... فولی هامم روز 12 سیکلم رفتم سونو 15 بود دکتر گفت خیلی خوبه نمیدونم... سیکلم 28.29 روزه

2706