2737
2739
عنوان

اه انرژی منفی کل نی نی سایتو گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 48 پست
خداروشکر شوهر ندارم وگرنه الان باید نداشتن خرجی بچه هم به بدبختیام اضافه میشد

نگو خداروشکر

ازین به بعد پسرا بخاطر گرونی یه درصدم زن نمیگیرن

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
عزیزم خدایی کرونی رو موافقم ولی بخدا خیلی نارحتن از زلزله  اصلا استرس افتاده بجونم خیلی حس بدی ...

نترس چیزی نمیشه ما حتی شانس مردنم نداریم باید زنده بمونیم و بیشتر زجر بکشیم

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من زایمانم طبیعی بوده. خیلی عضلات کف لگنم شل شده متأسفانه.گاز معدهم خیلی بی اختیار شده. یک بار با آد ...

برا همه پیش اومده عیبی نداره😬

از رحمت خدا غافل نميشم چون معجزشو به چشم ديدم ❤️🙏🏻
من زایمانم طبیعی بوده. خیلی عضلات کف لگنم شل شده متأسفانه.گاز معدهم خیلی بی اختیار شده. یک بار با آد ...

الهی😔درکت میکنم

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
نگو خداروشکر ازین به بعد پسرا بخاطر گرونی یه درصدم زن نمیگیرن

واقعا فکر کردی بعد این مردم به ازدواج فکر میکنن؟ 

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
خبری نیست جز گرونی    

ی بوس بده  

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
2738
اقا ما رفته بودیم برای خونمون گاز بخریم همینجوری ک مدلارو میدیدم رسیدیم به ی سطح صاف من فک کردم از ا ...

😂😂😂فروشنده زمینو گاز نزد

از رحمت خدا غافل نميشم چون معجزشو به چشم ديدم ❤️🙏🏻
😂😂😂فروشنده زمینو گاز نزد

نه فقط خیلی نا امیدانه نگاهمون کرد😂

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
واقعا فکر کردی بعد این مردم به ازدواج فکر میکنن؟ 

خب منم همینو میگم دیگه کسی بهازدواج فکرنمیکنه بعد این

خانواده دختر پول جهاز ندارن پسر پول عروسی و طلا نداره

امشب به شوهرم میگم خوب شد قبل گرونی بنزین منو گرفتیا😂

خدا روزی رسونِ عزیزم. هرآنکه نان دهد دندان دهد. 😊

اهان اونوقت این بچه های کار چرا باید هزار تا توهین و تحقیرو تحمل کنن تا یه دونه ادامس بفروشن؟ چرا روزیشون نمیرسه به خونواده هاشون که بچه ها انقد عذاب نکشن؟ 

2706