2733
2734
عنوان

اونایی که حس ششمتون قویه

| مشاهده متن کامل بحث + 387 بازدید | 87 پست
بقیش چی؟

تو کافی شاپ یه پسر قد بلند چشم ابرو مشکی مو کوتاه که کت لی میپوشه ازت خواستگاری میکنه روز سهشنبه ین هفته جدید ساعت 10 و 5 دقیقه قراره خبری بهت برسه

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو کافی شاپ یه پسر قد بلند چشم ابرو مشکی مو کوتاه که کت لی میپوشه ازت خواستگاری میکنه روز سهشنبه ین ...

برای منم بگو لطفا

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢
2728
2738
عزیزم چون خیلی جوونی اینجوری گفتم شاید همین فردا حامله شدی.محض خنده جواب میدم زیاد جدی نگیر

مرسی عزیزم

خدا بزرگه انشاءالله منم به زودی مامان میشم

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢
راجب منم بگو

لاغری موهات بلنده چشات قهوه ای 

شوخ طبی یه ذره لوسی دو تادوست صمیمیداری 

وضع مالیتون خوبه 

قراره واردرابطه عاشقانه ی بشی

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             
لاغری موهات بلنده چشات قهوه ای  شوخ طبی یه ذره لوسی دو تادوست صمیمیداری  وضع مالیتون خوب ...

برای منم بگو حست میگه کی مامان میشم

2706