2737
2739
عنوان

تو این گرونی چی ب دلتون مونده ونتونین یا نتونستید بخرین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 45 پست
لباس  تفریح دیگه بیخیالش شدم.حسرت یه تلویزیون به دلم موند😭ماشینمون بدون بنزینه غروب هرچی گفتم ...

ای بابا ازفردا کرایه ها میره بالا ...مردیم ازبس پیاده برگشتیم خونه 

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درد مشترک  خواهرم دندوناش ۲۵میلیون  منم ۱۲ اون یکی هم ۱۲ بماند مادرم دندون مصنوعی ن ...

الهی به همش برسی🙏🙏

من به خاطر دندونام خیلی به مشکل برخوردم خیلی

کم کمش پنجاه میلیون خرجشه

دندونای داداشم مامانم خواهرم که دیگه نگم😔😔

من حسرت جوونیمو میخورم که تو این خراب شده به فنا رفت و دیگه برنمیگرده

اگه خدایی وجود داشته باشه باید بهم توضیح بده چرا اینجا و این برهه زمان به دنیا اومدم

بیداد ظالمان شما نیز بگذرد
2728

یه چیز جالب تو اطرافیانم ...قبلا مردم میگفتن نداریم ادم باورش میشد ...الان میگن نداریم ولی کیلو کیلو طلا میخرن ..وبرج رو برج ..چرا مارو ....فرض میکنن 

خب اگه پولشون مورد نداره پس چیه ...

ارث پدر ههههه

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃
من حسرت جوونیمو میخورم که تو این خراب شده به فنا رفت و دیگه برنمیگرده اگه خدایی وجود داشته باشه بای ...

ای بابا کفر نگو ...اومدیم کمی چت کنیم حالا ...

مروت عدالت ..مهربانی ...اخوت نیس ...دراین ها شک کن 

نه خدای خودت 

2738
من حسرت جوونیمو میخورم که تو این خراب شده به فنا رفت و دیگه برنمیگرده اگه خدایی وجود داشته باشه بای ...

دنیا به این بزرگی پنج تا قاره افتادیم تو اسیا این همه کشور 

جهان سوم فقط حسرت و ارزوی برباد رفته

هنوز مونده آب برق گازم قرار گرون کنن

نگوووووومن دیگه ازروی مادرم خجالت میکشم ...چقدر از ارزوهای خودش بزنه برامنی که هیچی براش نکردم 

خدا دوسم داشت که دختر خلقم کرد وگرنه با این بنیه ی بدنی عمرا میتونستم کارکنم 

یه چیز جالب تو اطرافیانم ...قبلا مردم میگفتن نداریم ادم باورش میشد ...الان میگن نداریم ولی کیلو کیلو ...

اگر هر کس دستش به دهنش می رسید اشتغالزایی می کرد واسه نزدیکا و فامیلای خودش خیلی فقر کمتر میشد

اطرافیان ما که فقط پز و کلاسشونو تقسیم می کنن😏

خیلی چیزا هستن ومونده ب دلم بخدا بگم ۲ساعت میزنین زیر خنده ...چ چیزای پیش پاافتاده شده برای من ارزو .....چنین نماند چخ گردون ....ماهم خدایی داریم ....دلتون شاد ..تنتون سلامت ....

فعلا بای 

چی بگم خواهر دست من که نیس😞😞😞

فعلا که ۲۰درصد کشیدن بالا ....همینم مونده وضعیت آبمون بشه مث آفریقا

2706