2737
2734

فک کن همه افتادن تو چاه تو سالم موندی

میخوای توهم بپری پیششون تنها نباشی😕

ایشالا توهم ازدواج میکنی گلم غصه نداره که🌹

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بشین سر جات 

حسرت هیچوقت تمومی نداره

اگه اینطوره منم باید بگم همه دوستام باردار شدن من موندم زندگی مث مراحل یه بازیه که هرچی بری جلوتر احتمال شکستت بیشتره پس تو همون مرحله اول بمون این بازی اخرش مرگه

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
2728

موقعیت پیشرفتی که تو داری اونا ندارن

نمونه ش من و دوستم

من ازدواج کردم و افتادم به بچه داری و قرض و وام و بدهی

دوستم کار کرد ... پول درآورد ماشین خرید

کلاسای مختلف میره میگرده

هیچ غمی نداره

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین
2740
بشین سر جات  حسرت هیچوقت تمومی نداره اگه اینطوره منم باید بگم همه دوستام باردار شدن من موندم ...

یا علی مگه پدرخواندس😆

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

کااااااش منم ازدواج نمیکرد دختر جون بخور بخاب بگرد دوس پسرای رنگ و وارنگو امتحان کن چیه ازدواج غصه بچه قهر باشوهر جنجال با خانوادش تمام فکر و ذکرت میشه چی بپزم چکار کنم خیانت نکنه چکار کنم وابستم بشه چرا رفت خونه مادرش چرا با خاهرش حرف زد.....

اح اخ از ازدواج و تحمل ی ادم با عقاید و افکار دیگه واقعا متنفرم بزرگترین حماقتم ازدواجم بود و بس....

خدایا شکرت هزاران بار ب هزاران دلیلدرتاریخ ۲۰/۷/۱۴۰۰بیبی چکم مثبت شد۲۶/۷/۱۴۰۰سونو رفتم و ساک تشکیل شدع بود قراره ۳هفته دیگه برم و صدای قلب نینی کوچولو مو بشنوم خدایا میشه خواهش کنم هرکی منتظر این لحظه هاس ب آرزوش برسونی اخه هیچ لذتی تو دنیا بالاتر از مادرشدن نیست خدایا تو رو به فاطمه زهرا هرکی دلش نینی میخاد هرچه زودتر مامان بشه میشه واسه سلامتی نینیم صلوات بفرستین؛اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
۲۵

اول سرکار برو تا دستت توجیب حودت باشه بعداً اگه ادم مناسب براتون پیداشد ازدواج کن 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2706