2737
2734
عنوان

اسم بچه هاتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1014 بازدید | 88 پست

محمدحسن

بخاطرغربت نام امام حسن

واینک عقدمون ولادت امام حسن ع بود وتعیین جنسیتم ۷صفر ر۴تیم که شهادت امام حسن بود

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

❤امیرعلی❤

کلا جز فانتزی هام بود ی پسرداشته باشم امیرعلی 

ی دختر داشته باشم حلما

امیرعلی دارم ولی حلما رو ندارم 

دعا کنید حلما دار هم بشم😁

مامان امیرعلی کوچولو و حلما کوچولو هستم                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

انایار گذاشتم همیشه یارم باشه ولی الان نمیتونم ببینمش😞پسرمم متین پدر شوهرم خدابیامرزم دوست داشته ولی هر چی گفته اون یکی بچه ها نزاشتن تو دل شوهرم مونده بود این بود که اسمش و گذاشتم متین

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞

بردیا.

معنیش رو دوس داشتم. توی اطرافیانمون اصلا نداشتیم. احساس کردم اسمیه که هم خیلی برای بچگیش سنگین نیست، هم خیلی ژیگول و عجیب غریب نیست و به درد بزرگسالیش هم میخوره.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2738
قراره يا بشه آلاء يا ثمينه يا بسمه

آلاء خیلی قشنگه

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

سامی پسربزرگم قرعه انداختیم باشوهرم بین سامی و سامیار سامی اومد پسر کوچیکمم ب عشق دوست کردم که مهاباده  گذاشتم ساروین ..

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.

وقتي نوجوان بودم دلم ميخواست اسم پسرم ايليا يا اميرعلي باشه

از قضا امير علي همسرم شد

وپسرم رو ايليا گذاشتم

و دومي رو هم ارميا 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 

زهرا

تو حرم امام حسین نیت کردم.و موقع فیلم هم تو حرم امام رضا گفتم خدا بهم دختر بده به عشق اسم حضرت زهرا و زنده نگه داشتن یادشان و البته تاثیری که فضای اسم روی کودک می ذاره اسمشو می ذارم زهرا

البته خوابم دیدن برام

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔
هی سعی داشتم زخرارو بخونم😄  فک کردم من نشنیدم

خ و ه کنارهمن...

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2706