2733
2734

اصلا تحمل رژیم ندارم شکم وپهلو دارم ارادم ضعیفه ده کیلو اضافه ام😢😢😢

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دو  راه بیشتر نداری .. 

یا بزنی به در بیخیالی و از چاقیت ناراحت نباشی .. مثل خیلی دیگه از چاقا ‌..

یا اراده کنی و لاغر کنی .. دکتر رژیم خیلی جواب میده 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
2738

من ی هفتس تو رژیمم از هرچی بگذرم از عذا و خوراکی نمیتونم اما خسته شدم و ی هفتس با برنامه ی بشقاب دارم پیش میرم 

شمام میتونی اگه بخوای 

من تا ۲۰ اسفند باید از ۷۷ بشم ۶۴

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘

تا خودتون اراده نکنید چیزی تغییر نمی کنه.اولش سخته اما شدنی هست.یه اراده قوی میخواد.با ناراحتی چیزی درست نمیشه.این ناراحتی رو تبدیل کنید به انگیزه و شروع کنید.من یه زمانی ۷۲ کیلو بودم.الان ۵۳ هستم.پس کار نشد نداره

درنیابد حال پخته هیچ خام پس سخن کوتاه باید , والسلام!
2706