2733
2739
عنوان

بیاییدببینیدچ کردم😍😋😍باردارا نیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 5656 بازدید | 101 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نووووش جون  واقعا هوسسسسس کردم

مررسی😍ببخشیدگلم

💕به آنچه امیدش رانداری،،،امیدوارترباش💕خدای مهربونم من امیدوارم به اینکه ناامیدم نمیکنی😍آهای تویی که داری امضامو میخونی الهی هرچی ازخدامیخوای زودِ زودِ زود بهت بده😊لطفایه صلواتم واسه حاجت من بفرست واگه فرستادی لایک کن😘

خب میگفتی شکموهام نیان 😩🥺 وای قلبم ☹️

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2731
خوابگاهیا چی؟😥😥😥 ما ک باید فقط ادویه دانشجویی میل کنیم🥴

عزیزم منم اینوخوابگاه درس کردم الان

💕به آنچه امیدش رانداری،،،امیدوارترباش💕خدای مهربونم من امیدوارم به اینکه ناامیدم نمیکنی😍آهای تویی که داری امضامو میخونی الهی هرچی ازخدامیخوای زودِ زودِ زود بهت بده😊لطفایه صلواتم واسه حاجت من بفرست واگه فرستادی لایک کن😘
فردا آش کده برنامه داریم به به آشاش عالیه 😋😋

دیشب آشکده بودم 

واقعا چیه ملت اونجا آش میخورن 

سری اول آش رشته خوردم ک خیلی بد بود دیشبم آش دوغشو خوردم وااااای خدا اینا اصلا نمیدونن آش دوغ چیه و چ طعمیه همینجوری پناه بر خدایی درست میکنن؟؟؟؟!!!! آشاش حال آدمو بد میکنه

آش فقط شمال کلاردشت یا جاده سه هزار 

بقیه جاها آش ب درد نمیخورن

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

نوش جونت

خیبی خوشمزه دیده میشه

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢
شب میخورین؟!

اره خوابگاهیم هوس کردم پختم

2740
عزیزم ببخشید

شوخی میکنم...نوش جانت عزیز

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
مخصوصا انقدر از نزدیک گرفتی دل مارو بسوزونی😜 ولی من دلم پیتزا میخوااااااد😣😣😣😣😣

😁😁😁😁عزیزم

من اومدم   ،خوشرنگ و لعابه نوش جونتون

مرررسی عزیزم

دیشب آشکده بودم  واقعا چیه ملت اونجا آش میخورن  سری اول آش رشته خوردم ک خیلی بد بود دیشب ...

این اشش عالیه عزیزم ارزشش داره 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
باور کن واس اولین بار ی چیزی رو عکسشو دیدم دلم خواست

عزززززیزم ببخشید

شنبه حتما میپزم خیلی بدجنسی نصفه شبی اش از کجا بیارم بخورم 😋😁

انشاالله عزیزم😁