2737
2739
عنوان

فرزند خوندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 51 پست
ممکنه آدم بچه خودشم همینطوری بشه خب 

ببین خوب و بد همه جا هست حتی بچه های خودمونم ممکنه  به گفته خودت بد بشن .اتفاقا دیروز من از یکی شنیدم یه خانواده  دوتا فرزند خونده میاره هر دوشون حافظ قرانن‌.  استاتر  رضایت خدا واست اولویت باشه  خود خدا هم جواب خوبیتو میده .من مطمعنم  پشیمون نمیشی..    اگه یک درصدم این بچه  بد از اب در بیاد  اون دنیا خدا جواب لطفتو میده  .من  خیلی به این  موصوع فک کردم  مگه  یه ادم  ۱۰۰ سال بیشتر عمر میکنه  همه چی که این دنیا نیست  پاداش اون دنیا بهتر .ما که از اول ازدواج  خیلی دوست داشتیم واسه بچه دوم این کارو انجام بدم  بیشتر شوهرم البته ... 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اخه ۳تا بچه از جاهای مختلف معلوم نیس حلالن یا حروم پدرمادرشون کی بوده  اصن یچیزایی می بینم ش ...

اگه   حرومزاده هم باشن  گناه  پدر مادرشونو واسه اونا نمینویسن ..وقتی متولد شدن یعنی خدا خاسته که وجود داشته باشن.

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
نه اخه ۳تا بچه از جاهای مختلف معلوم نیس حلالن یا حروم پدرمادرشون کی بوده  اصن یچیزایی می بینم ش ...

حتی اگه حرومم باشه اون طفل معصوم گناهی مرتکب نشده و پاکه..والدینش شاید کارشون حروم باشه اما اون نه😒

2728
هم بله هم خییر.از نظر اینکه ثاب داره و کاری واسه اخرتت انجام دادی خوب خوبه ولی از لحاظ اینکه فردا پس ...

درسته...

انسانها نادان بدنیا می آیند نه احمق؛احمق شدن نیاز به آموزش دارد! برتراند راسل

یه کاربر  هست به اسم هما  اونم اینکارو انجام داده  ..والدینش البنه پدرش  بد سر پرست بود .

ببین خوب و بد همه جا هست حتی بچه های خودمونم ممکنه  به گفته خودت بد بشن .اتفاقا دیروز من از یکی ...

دقیقا همینطوره...ممنون

انسانها نادان بدنیا می آیند نه احمق؛احمق شدن نیاز به آموزش دارد! برتراند راسل
سلام من خودم فرزند خواندم 

تو چه سنی  بهتون گفتن 

2738
سال اول دبیرستان .البته من به دلیل فوت پدرم و ازدواج مجدد مادرم تحت سرپرستی عمو بزرگ شدم و 

از بچگی  یعنی ...

سال اول دبیرستان .البته من به دلیل فوت پدرم و ازدواج مجدد مادرم تحت سرپرستی عمو بزرگ شدم و 

افرین به زن عموت ..  من با اینکه  با فرزند خونده موافقم  ولی بچه های فامیل  نه خصوصا اقوام شوهر 

از بچگی  یعنی ...

بله اینطور که میگن من یادم نمیاد حقیقت ولی خب همه میگن۴/۵سالگی بوده و اینکه عموم با نام خودش مجدد واسم شناسنامه گرفتع و تو سن ۱۵سالگی بخاطر رعایت یسری مسائل حاج خانوم (زن عموم )روشنم کرد که اینطور داستانیه و این اتفاقا ....

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم *موجیم که آسودگی ما عدم ماست 
افرین به زن عموت ..  من با اینکه  با فرزند خونده موافقم  ولی بچه های فامیل  نه خ ...

به هر حال من اگه بحثی کنم میشه غیبت شب عیدی .ولی خب دستش در نکنه .درسته 

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم *موجیم که آسودگی ما عدم ماست 
به هر حال من اگه بحثی کنم میشه غیبت شب عیدی .ولی خب دستش در نکنه .درسته 

حق بده  بهش  طبیعیه  این خیلی فرق داره  شرایطش 

2706