2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا من دل ندارم.پس این همه مرد چطور از این کارا میکنن

والا برا من که اصلا یه ذره ام مهم نیست این چیزا ،شما فکر کنم زندگیتون خیلی بی دغدغه است 

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
2731
چی برامردا مهمه؟چی خوشحالشون میکنه؟دوس دارم بدونم

همممم,مثل اینکه بگی چ ی دختر رو خوشحال میکنه.

خب آدما فرق دارن همه ک مثل هم نیستن

با هم اگه روراست باشین میفهمین واقعا چ میخوایین

ولی گوش نمیدن خانومها

ی مثال بزنم

من ب خانومم میگم از مقنعه خوشم میاد ,یا روسری رو سبکی ک میچرخونن دور صورت و گیره میزنن دوس دارم

ولی اون همش فکر میکنه شال بپوشه خوش قیافه تره

میفهمین چ میگم؟

گوش بدین واقعا

نمیخوام کسی دوسم داشته باشه،همین ک درکم کنن کافیه...
خوشبخت بشین یعنی شما هم از کارا برا خانومتون نمیکنین؟

ببینید من الان بعد این همه سال هنوز نمیدونم تاریخ ازدواج و تولدش رو

فقط میدونم تولدش تابستونه,عروسیمون زمستون بود😌

وللللی دوباره ی مثال بزنم

ی سری فلکه گاز با موتور رفیقم میرفتیم دیدم از این عروسک بزرگا گذاشته رفتیم بخریم دیدیم با موتور نمیشه بیاریش رفتم خونه ماشین برداشتم اومدیم خریدیم برگشتیم

بیشتر عروسکا و مجسمه های تو خونه رو من براش خردیم

ولی بازم همش نق تولد بچه و تولد خودش و اینا رو میزنه

خب منصفانه نیست,هست؟

همممم,مثل اینکه بگی چ ی دختر رو خوشحال میکنه. خب آدما فرق دارن همه ک مثل هم نیستن با هم اگه روراست ...

خب کلیتشو میخواستم بدونم الان من میتونم به عنوان به خانوم بگم ابراز محبت کردن گل خریدن توجه کردن وهمین تبریک تولدو سوپرایز رو اکثرررخانوما دوس دارن و خوشحالشون میکنه😁

خب کلیتشو میخواستم بدونم الان من میتونم به عنوان به خانوم بگم ابراز محبت کردن گل خریدن توجه کردن وهم ...

خب اینا ک واقعی نیست,هست؟

مثل مسافرت میمونه ,وقتی برمیگردی دوباره همه چی شده مثل قبل,همممم مثل اینه ک بری بیرون خرید ک حالت خوب بشه,حالا هر روز میشه رفت بیرون خرید؟

مردا بیشتر دنبال ی چیز با ثبات تر هستند فکر کنم,آرامش پایدار

2740
خب کلیتشو میخواستم بدونم الان من میتونم به عنوان به خانوم بگم ابراز محبت کردن گل خریدن توجه کردن وهم ...

مردا هم دوس دارن تایید بشن, من ب اینکه زنتم افتخار میکنم,این کارت خوب بود,اون حرف رو تو مهمونی زدی خوب بود و....

خب اینا ک واقعی نیست,هست؟ مثل مسافرت میمونه ,وقتی برمیگردی دوباره همه چی شده مثل قبل,همممم مثل اینه ...

این جمله اخرتون برام جالب بود اره فک میکنم براشون بی ارزشه چون کوتاهه وثبات نداره خوشیش

ولی خب همین چیزای کوچیکو بی ثبات میتونه حال یه خانومو خوش بکنه و به زندگی امیدوارتر

الان دیدم توی پستا که یکی از دوستان نوشته شوهرم تولدمو بهم تبریک نمیگه یادش نیس ا(زش متنفرم)میبینین همین کارای کوچیکو الکی چقد میتونه تو زندگی موثر باشه😐

این جمله اخرتون برام جالب بود اره فک میکنم براشون بی ارزشه چون کوتاهه وثبات نداره خوشیش ولی خب همین ...

خب شاید بهاش رو نمیپردازن

شاید واقعا علاقه در اون حد  نیست ک بزنه بالا و بشه ابراز علاقه 

وقتی من ب خانومم واقعا ابراز علاقه میکنم ک بعد از کار با هزار تا شور و شوق برم خونه,اگه ترجیح دادم بعد از کار برم اینور و اونور بعد بیام خونه,معلوم میشه خونه واقعا خونه نیست,بیشتر شده خوابگاه

والا نمیدونم 

خب شاید بهاش رو نمیپردازن شاید واقعا علاقه در اون حد  نیست ک بزنه بالا و بشه ابراز علاقه  ...

اره واقعا همینطوره...اکثرا به هم عادت کردیم ودلبستگی وجود نداره

انشالله که اون شور وشوق توی زندگی همه بوجود بیاد 

2706