2737
2739
عنوان

لطفا کمک 😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 35 پست
شما چند وقت اقدامی؟بچه نداری؟

من تقریبا 3 سال...منم یک بار باردار شدم و سقط گردم...درست مثله شما تو هفته های پایین...که طبیعیه...خودت رو نگران سقطت نکن...من خودم مشکل دارم...تنبلی دارم و دارم دارو تحریک میگیرم...میگم تجربه دارم...برای اینه که اطرافیانم...پر هستن از آدمهایی که همه قطع امید ازشون میکردن ولی خیلی راحت باردار شدن...ولی دکترها که میدینشون میگفتن...امکان نداره...باردار بشی...میگفتن خیلی راحت چندتا داریم...😂😂...خواست خداست...فقط خواست خدا...اصلا خودت رو نگران نکن...استرس خودش قاتله همه چیزه...ریلکس درمان کن و اقدام ....باور کن...بخواد و توی تقدیرت باشه...بهت میده...ان شاالله سالم و صالح....به هر کی که میخواد...الخصوص خودم و خودت...😍😍😍😍

به هر آنچه بخواهد...من راضیم...😊
منم باردار شدم ماه پیش سقط کردم چون رشدش توی ٧ هفته متوقف شده بود 

عزیزم دوست من شوهرش هیچ مشکلی نداشت ولی توی ۸ هفته سقط کرد این چیزا طبیعیه انشالله این دفعه که باردارشدی واست میمونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تقریبا 3 سال...منم یک بار باردار شدم و سقط گردم...درست مثله شما تو هفته های پایین...که طبیعیه...خ ...

ممنون عزیزدلم ان شالله به همین زودیا خبر مامان شدنت رو پخش کنی 😘😘

2731