2733
2734

چجوری درست میکنید خوشمزه میشه؟

با جزییات بگید و اسم ادویه هاتونم بگید مرسی😘🌸

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هربار یه کاری میکم تا خوب بشه ولی اکثرا مثل هم میشه فک کنم رازش تو سرخ کردن و ادویه اش باشه

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
2728

من فردا مهمون دارم برای نهار 

گذاشتم بیرون یخش آب شه تو زعفرون حسابی و پیاز مزه دار بشه 

فردا هم حسابی سرخش میکنم 

فلفل دلمه ذرت نخود فرنگی و هویج هم میریزم ی دونه عصاره الیت هم میزنم نمک فلفل و ابلیمو هم میزنم بهش همیشه ک خوب میشه ایشالا فردا ام خوب باشه

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
من فردا مهمون دارم برای نهار  گذاشتم بیرون یخش آب شه تو زعفرون حسابی و پیاز مزه دار بشه  ...

رب هم میزنی

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه

پیازرنده شده رو سرخ میکنم بعدم رب و فلفل قرمز میزنم بعدم مرغو سرخ میکنم بعد اب میزیزم روش هویجمم میریزم با دوتا دونه آلو و چندتا حبه به خیلی ملس و خوب میشه اخربارم زعفران 

دردهاتو دورت نچین ک دیواربشن زیرپات بچین ک پله بشن😊

اول مرغ رو با پیاز میذاریم یکم سرخ شه. بعد روش اب جوش میریزم تا جایی ک روی مرعا رو بگیره

بهش زرد چوبه و زعفران و کاری اضافه میکنم 

بعد ک ابش شروع ب کم شدن کرد پاشو کم میکنم با ارامش بپزه و جا بیفته. نیم ساعت اخرم بهش آلوقیصی اضافه میکنم

البته مادرم اول مرغو میپزه بعد سرخ میکنه بعد دوباره میذاره بپزه. و سایر مراحل

دلم تنگه پرتقال من 
2738
خوشمزه درست میکنم ، ولی حال ندارم تایپ کنم 😐

توروخدا بگو😔دعات میکنم😊

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       
رب هم میزنی

اره دیگه صد در صد 

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️

من الان درس کردم اول پیاز و سیرو سرخ میکنم بعد رب و سرخ میکنم بعد مرغ و سرخ میکنم تو همونا بعد روشون نمک فلفل سیاه و فلفل قرمز و دارچین و کاری و زردچوبه رو میپاشم بعد تا بالای مرغ روشون اب میریزم بعد میزارم بپزه

این نیز بگذرد .. 
اول مرغ رو با پیاز میذاریم یکم سرخ شه. بعد روش اب جوش میریزم تا جایی ک روی مرعا رو بگیره بهش زرد چو ...

عه رب یادم رفت. آخراش مثلا با آلو, رب گوجه رو تو روغن سرررررخ میکنم بهش اضافه میکنم 

دلم تنگه پرتقال من 

من مرغ تازه یا تو یخچال داری بزتری کامل یخش باز بشه 

بعد بهش ادویه فلفل زرچونه نمک میزنم سرخش میکنم کامل بعد جدا پیاز داغ میکنم فلفل دلمه هویچ گوجه حلقه حلقه میکنم باهم تفت میدم نمک زرچوبه فلفل ادویه  زعفرون .یکمم روب انار شکر میزنم با ابلیمو  میریزم مرغارو میچینم تو ظرف جدا  سوس میریزم روش میزارم باهم بپزن

این یه مدلشه

شاید وجودم به کسی آرامش نده😏ولی همین که حضورم حرص خیلیارو در میاره بهم انگیزه میده😎😎

اول مرغ یخزده رو میندازم توروغن داغ با زردچوبه نمک وفلفل بعد درشو میزارم تا هم بپزه هم سرخ شه بعد که حسابی سرخ شد رب میزنم وسرخ میکنم ویکم آب تا جابیفته آخرشم کمی پودر گلپر

یه راه دیگه هم مرغ با پیازمیزارم بپزه بعدسرخ میکنم بعد رب تفتمیدم میزارم جابیفته

❤️لایکم نکن مهربون❤️  
2706