2737
2734
عنوان

کیا ای وی اف انجام دادن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1387 بازدید | 41 پست
مرکز ابن سینا توهمه ی شهر ها هست ؟اخه من اصفهانم

تو تهران هست 

والا در مورد اصفهان اطلاعی ندارم

راستش وقتی ۲ تا سقط داشتی باید برات pgd کنن تا جنین های سالم رو در بیارن و تعیین جنسیت هم میشه انجام بشه 

چند سالته؟؟

تو تهران هست  والا در مورد اصفهان اطلاعی ندارم راستش وقتی ۲ تا سقط داشتی باید برات pgd کنن تا ...

۲۲سالمه شوهرم ۳۴ سالشه خیلی ناراحته که بچه نداریم .رفتیم تو سال ۵ازدواجمون😔همه دارن میگن چتونه چتونه .این بچمو کسی نمیدونست باردارم جز خانواده خودم 

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۲سالمه شوهرم ۳۴ سالشه خیلی ناراحته که بچه نداریم .رفتیم تو سال ۵ازدواجمون😔همه دارن میگن چتونه چتون ...

عزیزم 

خیلی وقت داری هنوز 

ای وی اف واسه سن کم عالیه چون تعداد جنین زیاد تشکیل میشه و حتما توش جنین با کیفیت هست 

فقط همسرت قبلش ازمایش اسپرم و dfi انجام بده 

ممکنه سقط هات از همسرت باشه که با ای وی اف هم درست نمیشه و باید قبلش همسرت درمان بشه

عزیزم  خیلی وقت داری هنوز  ای وی اف واسه سن کم عالیه چون تعداد جنین زیاد تشکیل میشه و حت ...

اخه تنبلی دارم میترسم بدتر بشم از طرفی اطرافیان خستم کردن .

اره میخوام هم خودم هم شوهرم بریم ازمایشات رو انجام بدیم یه دکتر هست مربوط به ایمنی بدن میگن خیلیا بودن یه فاکتور ایمنیشون مشکل داشت و ندونستن رویان روهم دادیم ازمایشگاه شوهرمم میخواد بره پیش دکتر مربوط به بیماریهای مردان ☹

ولی واقعا خسته شدم از بس دوندگی کردم میخوام ای وی اف کنم 

از طرفی خانواده شوهرم کلیک دارن رو پسر دار شدن استرسمو بیشتر میکنن میخوام تعیین جنسیت هم کنم

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2731
عملش سخته؟من دانشجوام میخوام ببینم نیاز به استراحت داره یعنی؟

خب کلا عملایِ سختی نیست اما بعد از انتقال حداقل سه روز رو لازمه استراحت کنی

وقتی که در منی و نفس می کشم تورا😍دیگر کجای جهان تو را جستجو کنم👨‍👩‍👧‍👦🤩
اخه تنبلی دارم میترسم بدتر بشم از طرفی اطرافیان خستم کردن . اره میخوام هم خودم هم شوهرم بریم ازمایش ...

خب ببین ای وی اف که حلال مشکل نیست مثلا اگه مشکل تو ایمنی باشه، جنین ای وی اف ای هم بزارن سقط میشه 

به خاطر همین‌میگم اول ته مشکلتو در بیاردو بعد برو ای وی اف 

چون ای وی اف بیشتر واسه کسانی هست که بارور نمی شند

انشاالله مشکلاتت به زودی حل میشه و یه بچه سالم و اگه به صلاحته پسر نصیبت میشه

توکل به خدا

اخه تنبلی دارم میترسم بدتر بشم از طرفی اطرافیان خستم کردن . اره میخوام هم خودم هم شوهرم بریم ازمایش ...

دوست داری طب سنتی هم امتحان کنی؟منم تنبلی داشتم با طب سنتی خوب شد الانم پسر باردارم

عزیزم تو الان سنی نداری هنوز وقت داری برای آی وی اف.من مطب دکتر که میرم یه دختری میومد دقیقا ۲۲ سالش بود و دو تا سقط دو ماهگی داشت،بعد فهمیده بودن مشکل از اسپرم بوده ضعیف بوده بچه سقط میشده.بعد درمان کرده بود شوهرش حالا سومیشو باردار بود خداروشکر ماه های آخرش بود

2740

عزیزم باور کن استرس خیلی توی روند باردارشدن تاثیر منفی میذاره.من دقیقا ماهی که خیلی سرم شلوغ بود و اصلا فکرشو نمیکردم باردارم باردار شدم.

خب ببین ای وی اف که حلال مشکل نیست مثلا اگه مشکل تو ایمنی باشه، جنین ای وی اف ای هم بزارن سقط میشه&n ...

اره عزیزم باید برم پیش دکتر هم خودم هم شوهرم .مرسی قربونت برم 

عزیزم تو الان سنی نداری هنوز وقت داری برای آی وی اف.من مطب دکتر که میرم یه دختری میومد دقیقا ۲۲ سالش ...

ارره احتمالش هس شنبه میخوایم بریم پیش دکتر شرکت و بعدشم شوهرم پیش دکتر برا خودش ببینیم چی میگن 

عزیزم باور کن استرس خیلی توی روند باردارشدن تاثیر منفی میذاره.من دقیقا ماهی که خیلی سرم شلوغ بود و ا ...

اره منم استرسیم شدید😔