2733
2739
حست اگه وصله واسه منم بگو خیلی درگیرم 😃

اره وصل شده... به خاست خدا تا مدتی دیگه درگیریت به خیر و خوشی حل و فصل میشه👳

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷

راست میگن مسخرس، من هیچی از شماها نمیدونم اون وقت انتظارات عجیب غریب دارین، فقط در حد اره و نه و جوابای یک کلمه ای میتونم جواب بدم، انتظار دفتر زندگبتونو ازم نداشته باشین 😂

بخند! همین الان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا ، حسم عجیب غریب جواب میده😂، برا خودم همیشه درسته ها برا دیگران نمیدونم

ای بلا... حالا بگو من کی نینی دار میشم

2731
وای بچه ها اینقد خرافاتی نباشین  بخدا اونهایی هم‌که‌ برای خودشون‌ جوابتون  رو میدن همینج ...

خوب گلم ما که واقعا قبول نداریم ولی خوب دوست داریم وگرنه همه میدونن این حرفا واقعی نیست ولی شاید یکی یه چیزی گفت که حداقل یک کم طرفش رو امیدوار کرد و اینقد،به حرفش دلخوش کرد و تکرار کرد که همچین اتفاق خوبی قراره برای من بیفته که خداخواست وهمون اتفاق خوب واسش افتاد

2740
شاید بنظرت فان  بیاد ولی انگار دقت نکردی بعضیها چطوری پیام میدن برای اونها انگار واقعی هست

نمیدونم من که همیشه میپرسم دانشگاه کجا قبول میشم هر بارم یه جواب دادن بهم 😂 کاش همه فقط واسه فان بپرسن و تاثیر بدی رو زندگیشون نذاره 

😂😂😂ایندفعه رو رفاقتی حساب کن 😂😂😂😂😂😈😈

حالا باشه ایندفه رو بخاطر اون پیرهن صورتیت ...ولی دفعه بعد اول پول بعد حس...😒😂😂😂😂😂👳

خوب گلم ما که واقعا قبول نداریم ولی خوب دوست داریم وگرنه همه میدونن این حرفا واقعی نیست ولی شاید یکی ...

عزیزم بیا و به خدا مستقیم بگو درخواستت  رو 

یا نمیدونم متوسل شو به امامها

انرژی مثبت بگیر از قانون جذب 

بنظرم اگه قانون جذب رو بکار بگیری 

و یا ۲۹ روز سپاسگذاری راندا برن  خیلی بهتره 

یکی تو این تاپیک هست همین الان شوهرش رفت بیرون 

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             
2706