2737
2734
عنوان

ازدواج داداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1582 بازدید | 99 پست

استارتر ....بشینید با داداشتون صحبت کنید یا بفرستینش مشاوره .ً

بهش بفهمونید همونطور که زن همراهه تو زندگی خانواده خودتم مهمهیه عمر پدرومادر زحمتت کشیدن درست نیس اینجور جواب زحمتارو بدی 

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه چیزی به من ثابت شده از بس دیدم.اینکه تو ۷۰ درصد موارد خانواده ی آقا پسر اگه بفهمن پسرشون خودش همس ...

نه بخدا. خانوم اولشم خودش انتخاب کرد بی هیچ حرف و حدیثی رفتیم. ولی متاسفانه نتونستن باهم بسازن

ن دلم چرا پر باشه؟  من باشوهرم 6ماه دوس بودیم اومدن خاسگاری. خونوادشم با این ک از ما پولدارترن ...

ببخشید، شما همسرتون روحانی هستن؟ چطوری دوست دختر داشته پس؟ مگه نمیگن این کارا بده و....؟ 

2728
 نه بخدا. خانوم اولشم خودش انتخاب کرد بی هیچ حرف و حدیثی رفتیم. ولی متاسفانه نتونستن باهم بسازن

پس اگه انتخاب دومشه با عقل برید جلو عزیزم.چون خدایی نکرده بعدا پشیمونی پیش میاد

2740
عزیزم اولا شما چه میدونی که تو زیر زمین چیکار میکردن؟  دوما کسی که با یه پسر بیرون میره یا هر ...

مثلا تو زیرزمین سخنان اقای قرائتی گوش میدادن😃 شوخی کردم عزیزم دعوام نکنی😊😘

دربازی زندگی:گاهی پیروز میشویم،گاهی شکست میخوریمدر هر دو حالتما باید به بازی ادامه دهیم
یه چیزی به من ثابت شده از بس دیدم.اینکه تو ۷۰ درصد موارد خانواده ی آقا پسر اگه بفهمن پسرشون خودش همس ...

تو ایران اینجوری مرسومه که پسرا با دوست دختر دیگران ازدواج کنن، نه دوست دختر خودشون

ببخشید، شما همسرتون روحانی هستن؟ چطوری دوست دختر داشته پس؟ مگه نمیگن این کارا بده و....؟ 

وا. کی گفته شوهرم روحانیه؟؟!!!! 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
25

اینجا کسی حرفتو قبول نمیکنه وتازه شاید ازقضاوتهای خیلیا دلت بگیره ،ولی اگه واقعا مطمئنید که برادرتون بااون دختر خوشبخت نمیشه به نظرم بهش بگید یکم بیشتروقت بذاره رو شناخت اون دخترخانم شاید اگه زمان بگذره اون آتیش عشقه یکم بره کنارو بتونه واقعیتارو ببینه ،فقط زیاد باهاش مخالفت نکنید که مطمئنا اونم جبهه میگیره و شرایط بدترمیشه

2706