2737
2734
عنوان

فکر میکنم این خیلی خوشگله بیاین حقیقت بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1210 بازدید | 106 پست

والا ما چیزی جز عمل نمیبینیم خیلی عملیه هم دماغ هم لب هم گونه چشماشم که لابد لنزه دقیقا به چیش نظر بدیم؟

_شاهین،شاه من؟ +جانم دلی،دلنازم؟_به نظرت رنگ چشمای بچمون چه رنگی میشه؟قهوه ای مثل من یا طوسی مثل تو؟🙃❤+ترکیب من و تو عزیزم،رنگ گوهی😐😂والاااا مگه ترکیب قهوه ای و طوسی چیزی جز گوهی میشه؟😂😂      عاشق شدم کاش ندونه~دست دلم رو نخونه~اگه بدونه میدونم~دیگه با من نمیمونه♥️                         دیوونه اگه بری دیگه دلخوشی برام نمیمونه~این و بدون که دوست دارم من دیوونه~هیچکسی قدرت و مث من نمیدونه♥️  من با تو هستم و با تو این دنیارو عشقه❤😍💍         تتلیتی اصیل😬👨‍🎤  ❤sh💍    نو بهار است در ان کوش که خوشدل باشی~که بسی گُل بدمد باز و تو در گِل باشی                                        تیکر یلداااااایی🍉😁آی لاو یو یلدا😂🍉یلدا آی لاو یو🍉😁بنده عاشق یلدا یا همون شب چله ی خودمون اَستممم🍉😂 آخ تو شب یلدای منی~دیوونه ی دوست داشتنی😁😍ای انار انار دون دونه از فردای خود کسی چه میدونه😅🍉آی انار انار بیا به بالینم شبنم گل نار بیا به بالینم😁🍉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
ببین چون نظر واقعیمو خواستی میگم زشت و بدون ظرافت چهرش اگه نظر غیر واقعیمو بخوایی زشششت مطلق

چرا انقد تهریفشو میکنن پس🤕اطراف خودم

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

خیلی دیگه خیلیه....اون همه مژه اون همه کرم پودر اون همه گونه اون همه لب تزریقی به علاوه رژلب و و خط لب و حومه و در آخر اون کلیپس روی فرق سر 

از قدیم گفتن less is more یا به قول خودمون سادگی برازندگیست

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

چهره ش زیادی مصنوعیه ابروها مژه ها رنگ چشم یا لنز گونه ها بینی و لبا با این سبک رژ زدن😣بستگی داره قشنگی رو چی بدونی!ملاک اگه ارایش باشه ،اره بلده ،اما اگه زیبای ظاهری باشه با عذر معذرت،نظرم منفیه 

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2706