2733
2734
اها این خوبه  اون چی بود با اون چشاش

توچرا دیر جواب میدی 😅

اون مردونه هست فکر کنم   

یه روز تووباغ وحش رفته بودم تو بریه شیر                   یه شیر تو قفس                                                        همون روز تو دلم گفتم                                             یه شیر مرده  بیرون قفس                                           بهتراز صد شیر زنده تو قفس 
توچرا دیر جواب میدی 😅 اون مردونه هست فکر کنم    

هی میرم سر یه کاری یادم میره ج بدم 

مگه ایموجی مردونه 

زنونه داره اولین باره میشنوم 😂

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هی میرم سر یه کاری یادم میره ج بدم  مگه ایموجی مردونه  زنونه داره اولین باره میشنوم 😂

اره دیگه 😂😂😂😂

یه روز تووباغ وحش رفته بودم تو بریه شیر                   یه شیر تو قفس                                                        همون روز تو دلم گفتم                                             یه شیر مرده  بیرون قفس                                           بهتراز صد شیر زنده تو قفس 
2728
وا        الان این مردونس یا زنونهِ؟

این خنگوله 😂