2733
2739
ده سال پیش هدفم این بود وکیل بشم حقوق بخونم واقعا هم حقوق خوندم تا مقطع فوق اما وکالتو دیگه نخوندم

چرااا؟!من یه بار ازمون دادم ۶۰۰شدم ،کیفری رو صفر زدم ،از همه درسا بیشتر بهش تسلط داشتم .۱۴۶نفر میخواستن 

اگه ۲۰درصدم زده بودم پذیرفته میشدم ،سال بعدش دیگه نشد شرکت کنم 

۱۰ سال پیش خیلی کوچیک بودم یادم‌نیس اصلا چی میخواسم‌

اما الام هدفم تا ۲۵ سالگیم‌اینه👈کنکور۹۹ کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا قبول بشم.

بعدش آذر همون سال آزمون وکالت میدم 

بعدش عقد کنم با نامزدم عید😄

تیکر به وقتِ کنکور ارشد😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ده سال پیش دوست داشتم دندون پزشک بشم

که شدم

الان بیست و هفت سالمه و تا سی سالگی چند تا هدف مهم دارم که رسما دارم جون میکنم براشون، بعد از سی سالگی هم میخوام مامام بشم

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
موفق باشی 

ممنون.

به نظرم واسه آزمون وکالت اگه وقفه بیفته دیگه سخته قبول شدنش.اگه آدم میخواد واقعا وکیل باشه باید همون بعد تموم کردن لیسانس همه سعیش رو بکنه

تیکر به وقتِ کنکور ارشد😁
چرااا؟!من یه بار ازمون دادم ۶۰۰شدم ،کیفری رو صفر زدم ،از همه درسا بیشتر بهش تسلط داشتم .۱۴۶نفر میخوا ...

من عاشق کیفری ام.میخونمش با همه وجودم میفهمم😄😄چرا صفر زدی وقتی تسلط داشتی

تیکر به وقتِ کنکور ارشد😁
ممنون. به نظرم واسه آزمون وکالت اگه وقفه بیفته دیگه سخته قبول شدنش.اگه آدم میخواد واقعا وکیل باشه ب ...

دقیقا همینطوره ،البته من با فاصله شرکت کردم ،زیادم متمرکز نبودم واسه درس خوندن

2738
من عاشق کیفری ام.میخونمش با همه وجودم میفهمم😄😄چرا صفر زدی وقتی تسلط داشتی

ما رفتیم مرکز استان واسه امتحان ،شب قبلش از استرس و بی خوابی. تا خود صبح‌ خواب نرفتم ،هر سوالی رو باید چند بار میخوندم تا میگرفتم( بدخوابم و جام عوض بشه خواب نمیرم)کیفری هم اخرین درس بود ،دیگه اصلا گیج ومنگ جواب ندادم 

نه من از کلاس دوم بشدت تو فکرش بودم😁😁😁🙈🙈 ان شالله سلامت هستی و باشی 

برای شما هم آرزوی سلامتی دارم عزیزم. 

ممنونم😍😍😍😍

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
چرااا؟!من یه بار ازمون دادم ۶۰۰شدم ،کیفری رو صفر زدم ،از همه درسا بیشتر بهش تسلط داشتم .۱۴۶نفر میخوا ...

من آزمون دادم 800آوردم ببین منطقه ی ما همش60نفر برمیداره دیگه فکرشو بکن دیگه

خداروشکر میکنم برا داشتنت برام بمون تا همیشه😗 M&A😗