2737
2734
عنوان

شده یه خواب رو چند بار ببینید؟ مثل خیانت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 99 پست
منم بار اخر خواب دیدم با یکی از آشناهای من داره بهم خیانت میکنه، چقدر حس بدیه! کل روز ادمو به گند می ...

اره جالبه من توذهنم رژه میرفت خوابه، اخرش به شوهرم گفتم خواب دیدم بایه اشنا داری ازدواج میکنی و بهش گفتی منو طلاق میدی اونو میگیری تایه هفته میگفت کی بوده که خوابشو دیدی ببینم کی تو ذهنته و حساس شدی...منم نگفتم ینی جراتشو نداشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر این رفتارها زننده اس! شوخیشم واقعا آزار دهنده اس 😡😡😡

اره ولی منکه میدونم خواهرم چقد خانوم و پاکه

شوهرمم مرد مودب و مهربونیه

ولی واقعا یه حس خیلی قوی و سرکش از درون منو میترسونه

2731
مرسی عشقم اگه خدایی نکرده حدست درست بود جدا شو،بمونی خودتو کوچیک کردی،،چندسال زنده ایم که با حسرت ب ...

قربونت

بدونم که حتی یه لحظه هم نمی مونم، دقیقا مگه چند ساله دیگه زنده ام که با ناراحتی بخوام بگذرونمش، در کل دارم سعی می کنم رو پای خودم وایسم، که اگه روزی رو شد برنگردم خونه بابام، دیگه کشش آقا بالاسر ندارم. می خوام واسه خودم باشم. دعا کن برام کارم درست بشه دستم بره تو جیب خودم🙏🏻

اره ولی منکه میدونم خواهرم چقد خانوم و پاکه شوهرمم مرد مودب و مهربونیه ولی واقعا یه حس خیلی قوی و ...

خیلی بده یکی از فامیلای ما پولاشو میریزه بحساب دختر مجردش دو روز بعد دختره با دانادشون گم میشه بعد چند روز زنگ میزنه به خانمش میگه منو خواهرت همدیگه رو دوست داریم برو دنبال کارای طلاقت دور از شما وزندگیتون

2740
برا من نشد نمیدونم چرا شاید چون همه چیزو سپردم بخدا من یه بار شوهرم یه پیام فوق عاشقانه نوشته بود که ...

نمی دونم صبرت برام قابل درک نیست! 

من روز اول به شوهرم گفتم اگه روزی خواستی پاتو چپ بزاری بیا بگو و خودت برو ، خودم بفهمم قیمات می کنم. 

اره ولی منکه میدونم خواهرم چقد خانوم و پاکه شوهرمم مرد مودب و مهربونیه ولی واقعا یه حس خیلی قوی و ...

خدا جفتشون رو حفظ کنه؛ ان شاالله که فقط حساسیته بی خوده! اما این مردا افکاری دارن که فقط خدا می دونه چی میگدره توش

خیلی بده یکی از فامیلای ما پولاشو میریزه بحساب دختر مجردش دو روز بعد دختره با دانادشون گم میشه بعد چ ...

واااااااای وحشتناکه

خب اخرش؟؟؟؟

شوهرم خونواده داره

خونه پدری منم همینطور

تویه شهریم 

2706