2737
2739
عنوان

نظرتون درمورد این عروسا چیه؟چه فکری درموردشون میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1649 بازدید | 106 پست

اگه دارن، دمشون گرم، نوش جونشون، كيفشو ببرن.

اما اگه با سختى و درآوردن اشك پدر و مادر و به خاطر درآوردن چشم فك و فاميل اين كارو ميكنن، خيلى ...

اَللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَليِكْ اَلْفَرَجْ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم بردم.مگه چیه.البته لاکچری نمیدونم ببینین یانه. ولی تمام و کمال.

منم عالی بردم اما لیاقت نداشتن

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

حالا كه برده ؟! 

شما بردي ؟! خانواده شوهر تيكه انداختن ؟؟ 

يا عروستون اورده ؟! شما حسودي كردي

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
2740

اگه دارن که مبارکشون و خیرشو ببینن

اگه ندارن و رو حساز چشم و هم چشم جون باباهه رو گرفتن که به فکر بابای بدبختشونم باشن که فردا اگه نیاز داشته باشه همه میگن نداشتی همچین جهیزیه ای برا دخترت نمیگرفتی و البته توقع خانواده همسرش رو برای مراسمات بعدی مثل پاتختی و مهمانی و سیسمونی بالا میبره

بماند که همین حرکتش باعث میشه دور و وریاش هم پرتوقع بشن

ما ک نداشتیمو نبردیم همه چی معمولی بود و خیلیم راضیم 

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
نکنه تو هم مثل خواهرشوهرای سابق منی😡

اوناچ شکلی بودن تعریف کن خوشم اومد؟

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
حالا كه برده ؟!  شما بردي ؟! خانواده شوهر تيكه انداختن ؟؟  يا عروستون اورده ؟! شما حسودي ...

خداراشکر حسود نیستم

امشب یاد خاطرات جهیزیم و داستانایی که با خانواده و فامیل بی فرهنگ شوهرم داشتم افتادم

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍