2737
2739

بچه هاشوهرم مغازه داره ولی درحال حاظر اصن نمیچرخه چرخش واقعا تو خرج و اجاره موندیم واقعا اگ کار سرایداری یا نگهبانی یاهرشغل ابرومندی دارین حتی شهردیکه میخواد بره چون واقعا سختمونه شوهرم مرد سالم ودرستکاریه اهل دروغ وکلک هم نیس شکر خدا۳۳سالشه خیلیم کاریه ولی چه کنیم که روزگارباهاش نیس 😓خانوما یا اگ خودتون خواستین یا یکی دیکه میخواد لطفا بهم خبربدین چون خسته شدیم از بی پولی 😭😭😭

یه توپ دالم قلقلیه ابیو نالنجیه بیست ونه...😀😀😀تعجب کردی؟!منم کردم شعریه که برادرزاده گوگولیم میخونه...خواهشن بیسته نهش توک زبونی تلفظ بشه 💋💋❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هرمدارک یا چیزیم خواست میدیم بره استعللم کنه سوپیشینه بدهکاری یا هرچیزی ...لطفا کمکم کنین واقعا اگ موردی دارین راه دورم باشه اگ حقوقش خوب باشه میره

یه توپ دالم قلقلیه ابیو نالنجیه بیست ونه...😀😀😀تعجب کردی؟!منم کردم شعریه که برادرزاده گوگولیم میخونه...خواهشن بیسته نهش توک زبونی تلفظ بشه 💋💋❤❤
2738

اگه تلگرام دارین شاید این کانال به دردتون بخوره

@shaghelin

انشاا... یه شغل خوب پیدا میکنه

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
کدوم شهری شما؟

من گلستانم ولی سعر دیکه حتی دورم باشه میره اگ حقوقش خوب باشه

ببین ی سایتی هم به اسم آی استخدام ، ثبت نام کن هر روز کلی کار بهت پیشنهاد میده براساس تحصیلات و مهار ...

اها پولم میگیرن؟

سایتای ای استخدام /جابینجا /وطن جاب/ ایران تلنت تو اینا رزومه پر کنه

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
کدوم شهرید؟

من گلستان هستم ولی راه دورم میره اگ حقوقش خوب باشه

2706