2737
2739
عنوان

خیانت زن به شوهرش

| مشاهده متن کامل بحث + 778 بازدید | 48 پست

ببین مردش کجا واسش کم گذاشته که زنه مجبور شده بره با یکی دیگه( همیشه این حرفو واسه مردای خیانتکار میگن من برعکسشو گفتم) 

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بعضی زنها کلا فاسدن من خودم خیلی این مورد رو دیدم..

اما بعضیا بخاطر شرایط بد یهو تو یه محیط خوب و بامحبت قرار میگیرند گول میخوردند میلغزند این تو مردام همینه..

خدا به هممون کمک کنه

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2740

ما تومحلمون یه خانواده اس که پدرشون فوت کرده مادرو۴ تا دختراش شبا یکی یکی خونه روترک میکنن تا ۵ صب برمیگردن شنیدم ندیدم ولی اون نامردایی که اینا رو دس انداختن میان میگن فلانی فلان کارس اگه آدم پروباشه برمیگرده میگه خودت میری باهاش می خوابی کثافت .تازگیا شنیدم یه بنگاهی اینا رواجاره کرده هرکی میاد با اینا معامله میکنه جایزه اش رفتن به خونه اوناس

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
یعنی چی خرج بچه هام

۴تا بچه داشت شوهره هم بیخیال بود اینم با پولدارها دوست میشد وخیانت میکًرد دیگم ندیدمش نمیدونم چه بلایی سرش اومده زن بدی نیست فقط ساده اس

غریب فی بلادی /💖 چنگال 71/💖
چرا فکر میکنید خیانت زن بدتر و زشت تره؟ کار زشت و غیراخلاقی زشته زن و مرد نداره که مثل اینکه بگین ...

افرین،بعضی از زنا همه چیزا برا خودشون عیب و زشت میدونم

ولی برای مردا نه این چیزا عادیه

فقط اونایی که میگن قضاوت نکن بابا به پا روشن فکریتون ما رو کور نکنه

عزیزم من خودم به شخصه یه بار  یه داستان شبیه این شنیدم.طرفو میشناختم.زدم تو سر خودم گفتم چطور رفته فلان جا به خدا قسم دوماه نشد ناخواسته همون بلا بدترش سر خودم اومد.میگیم قضاوت نکنید برا این میگیم .وگرنه روشن فکر نیستیم

ما تومحلمون یه خانواده اس که پدرشون فوت کرده مادرو۴ تا دختراش شبا یکی یکی خونه روترک میکنن تا ۵ صب ب ...

وا 😐

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

فیلم یوزارسیف یادتونه. زلیخا از یوزارسیف پرسید زنی را می‌شناسم ک به همسر خود خیانت می‌کند حکم او چیست؟؟ حضرت یوسف گف.. نمیشد قضاوت کرد باید دید مرد او به او محبت می‌کند؟ آیا اورا تمکین کرده یا نه؟؟ آیا آیا و آیا.. گفتم نگا خدایا دیدگاه ما فقط اینه ک زن اینکارو کرو هرچند درست نیست.. ولی زن و مرد تو اشتباهات هم کم مقصر نیستن 

2706