2737
2739
عنوان

راهنمایی میخوام آقایون هم بیان 📸

| مشاهده متن کامل بحث + 2674 بازدید | 202 پست
نه آبکی نیست سفته منم موندم اگه میخورخ چجوری یه مقدارش میریزه تو دستشویی

مشکل جنسی نداره؟

اخه شنیدم بعضی ها واسه رفع مشکل جنسی شیره استفاده میکنن🤔

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو چایی ،همینجوری مث قرص،ولی شیره بو زیاد مث تریاک نداره

میدونستم 

استاد مواد مخدرم😐 

بسوزه پدر تجربه

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
شیرست این

دمت گرم داداش،اطلاعات دقیقه چقد ازروعکس تشخیص دادی🤣🤣

یا رب دل یارم پراز غم نکنی        با تیر قضا قامت او خم نکنی     ای چرخ فلک تورا به قران سوگند    یک مو زسر عشق جانم کم نکنی😍😍

بایدکم کم بهش بگی که ازقضیه مطلعی..اگ مثل شمازندگیشودوست داشته باشه حتماترک میکنه اگرم به هیچ وجه زیربارنرفت این شمایی ک بایدتصمیم بگیری ک آیامیتونی یه عمربایه مردمعتادزندگی کنی یانه؟؟نمیدونم فرزندم دارین یانه امااگرندارین تامشکل شوهرتون برطرف نشده قصدبچه دارشدن نداشته باشین ک اگرنتونستین باشرایط شوهرتون کناربیاین اون طفل معصوم آسیب نبینه

روزی میرسدمردکوچک من🧒بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍😘
میشه بیشتر توضیح بدین ؟ از کجا بفهمیم که یکی معتاده ؟ 

بستگی ب نوع مخدری ک میکشه داره

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2740

ی تیکه میزاره دهنش بعد باچایی تو دهنش حل میکنه.خیلیارو تو اطرافم دیدم که تریاک مصرف میکنن و بعد از مصرف حالت دهنشون موقع حرف زدن کج میشه

با این خرجای اضافی بچه هام به هیچ جا نمی رسم😆😉😆😉
لابد میخوره بوی عطر و ادکلن ک نمیده لباسش؟

نه

زنها...از تکراری شدن...از دوست نداشته شدن...از مثل روز اول نبودنمیترسند....گاهی زنها رامثل روز اول دوست بدارید ...مثل شوق اولین بوسه ...

با توجه به شرایطی که گفتی سعی می کردم با محبت وارد بشم و بخوام ترک کنه.کمکش هم بکنم.

من نمی دونم عوارض این مواد بعد کشیدن چیه ولی اگه توهم هم ایجاد بکنه مطمینا باید جدی تر فکر بکنی.یه وقت آسیب بهت نرسونه 

میشه بیشتر توضیح بدین ؟ از کجا بفهمیم که یکی معتاده ؟ 

اگه بخوره یا بکشه ،دسشویی طولانی مدت،اگه بخوره چرت میزنه قبل خواب بستگی ب ساعت مصرفشم داری،بیخوابی و خیلی چیزا دیگه

زِندِگی میچَرخِه عینِ تاس،اِمروز حُکم میکُنی،فَردا اِلتماس
2706