2733
2734
اره عزیزم نباید سوزن میکردی نوک سینت اخه این چ کاری بوده. از همون موقع ک این کارو کردی سینت اینجوری ...

دقیق مطمن نیستم ولی تقریبا بعد اون‌موقعا بود  یعنی خوب میشم ؟ 😔

خداجونمم  به امید ت هر چی به مصلحتمه برام پیش بیاد خودمو  میسپارم به تو ❤️
ترسیدم برا بچم‌ضرر داشته باشه ولی گفت مشکلی نیست استفاده کن‌ متخصصم سفره منتظر اونم برگرده برم پیشش ...

من پزشکم دارم میگم بهت سفکیسم ضرری نداره

بخورشون

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه دكتر بهت اجازه انتي بيوتيك داده حتما بخور  و مطمئن باش واسه نيني ضرر نداره  اتفاقا ب ...

اره میرم عفونت ادرارم دارم اینم اضافه شد برا عفونت ادرارمم مصرف نکردم گفتم برا بچم ضرر داره الان دیگه مجبور شدم دوتاعفونتم خوب میشه  بااین قرص؟

با سوزن نوک سینه رو تمیز میکنن....احیانا سینت در طول بارداری حساس نشده از این کارا میکنی؟! سفکسیم خ ...

چرا حساس شده نوک سینه م‌ تیره شده گفتم این قرمزیم‌براهمونه حتما چون دردم نداشت فقط تب داره و قرمز ومتورم شده

2728
برو دكتر و به حرف دكترت هم گوش بده  عفونت ضررش بيشتر از دارو نيست  بعني چي با سوزن تميزش ...

والا اصلا عقل ندارم وگرنه این بلارو سر خودم نمیاوردم

خدایی با سوزن به نوک سینت ور رفتی درد نداشت  منم استفاده کردم بخور مشکلی نداره

نه درد نداشت با نوک سوزن که ور نرفتم با انتهاش که گرده

انشالله که بلا به دور‌ باشه عزیزم  احتمال زیاد واسه همون سوزنس تو بارداری ترشح داره سینه نباید ...

ممنون عزیز دلم برامون دعا کنید از صبح داغون شدم بخدا

چرا این کارا رو با خودت میکنی؟!مگه دکتری که آنتی بیوتیک نمیخوری؟؟؟یا با سوزن.... یه متخصص دیگه برو ...

چشم 😔

2738
من پزشکم دارم میگم بهت سفکیسم ضرری نداره بخورشون

چشم عزیزم فقط سینم همون عفونته دیگه درسته ؟ تب داره درد نداره فقط یکم بی حسه متورم شده دستم زدم زیرش چیزی نبود 

عزيزم ناراحت نباش قرص بخوري بهتر از اينه ک عفونت تو بدنت باشه اونم سينه ک بچت ميخواد ازش تغذيه کنه..

متخصصم از سفر برگرده میرم ممنون عزیزم

چشم عزیزم فقط سینم همون عفونته دیگه درسته ؟ تب داره درد نداره فقط یکم بی حسه متورم شده دستم زدم زیرش ...

منکه ندیدمش ولی بله احتمالا عفونته دیگه 

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
دقیق مطمن نیستم ولی تقریبا بعد اون‌موقعا بود  یعنی خوب میشم ؟ 😔

اره عزیزم اصلا چیزیت نیس ک بخوای خوب بشی اصلااا نگران نباش مامان منم سال ۹۳ انقدر یه دکتر ترسوندش ک نگو فقط خدا میدونه چ به ما گذشت تازه مامانم مجبور شد سینشو عمل کنه ولی ب لطف خدا هیچی نبود و الحمدلله بخیر گذشت تو هم هیچیت نیست مطمئن باش پس امیدت ب لطف بی کران خدا کجا رفته

اره عزیزم اصلا چیزیت نیس ک بخوای خوب بشی اصلااا نگران نباش مامان منم سال ۹۳ انقدر یه دکتر ترسوندش ک ...

بخدا همیشه امیدم و توکل به خداست ولی این روزا این درد کوفتی اینقد زیاد شده ادم میترسه مادر خودم سینه ش اینطور بود ولی مال اون‌درد داشت که عمل کردن عفونت زیادی توش بود بیرون‌اوردن ولی مال من درد نداره براهمین میترسم 😔 فقط محتاج دعام‌ فعلا نمیخام بدون دیدن بچم از این دنیا برم 

2706