2733
2734
عنوان

موافقید با اینکه شوهرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1525 بازدید | 66 پست

من ۵سال پیش عروسی کردم و تو فیلم هست که شوهرم همش دورم میچرخید کلا بهم میچسبید ن مست بود ن چیزی مصرف میکنه عاشق بود اونم شدید هرکی میدید میگفت وای دامادو نگاه خوشبحالتو اینا اما امسال خیلی باهم دعوا داریم و دارم به طلاق فکر میکنم عاشق بودن مهم نیست زیاد اما عاشق موندن و از عشق مراقبت کردن خیلی مهمه پیش خودم میگم کاش اونکارارو نمیکرد الان جداشم جواب فامیل احمقو چی بدم 

محکم بشین دلم این دور اخره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم از چشم میت سم

چشم نیست گل من دعوای ما بعد مرگ باباش شروع شد هنوزم ادامه داره دخالت خواهراش و نادرش تو زندگیمونه یاد دادن رفتار با سیاست و دروغ گفتن به منه دورو بودنه اینا چشم نیست اینا سواستفاده گر بودن خانوادش و احمق و ساده بودن اینه

2731

ب نظر من عاشق واقعی عشقشو جلو بقیه جار نمیزنه

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
2740

والا شوهرم خانواده اش به شدت مذهبین اینکارو کرد الانم جلو همه میچلونتم و هی میگه دوسش دارم سهممه 

همه حرص میخورن میخوان منو پاره پاره و تکه تکه کنن 

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
نه عزیزم اونا حسودن که اینکارارو میکنن

چی بگم عزیزم تا پارسال اجازه نمیدادم کسی کوچکترین دخالتی تو زندگیم داشته باشه اما حالا سررشته زندگی از دستم در رفته فقط دلم نبودن تو این زندگی رو میخواد حیف که بچه دارم وگرن میدونستم چیکار کنم حیف که احمق بودمو فکر کردم همیشه زندگیم عالیه و بچه دار شدم 

من هروقت شوهرم جلو مادرم قربون صدقه ام میره مادرم خیلی خوشحال میشه و برامون ونیکاد می خونه ولی هروقت یه کی دیگه جلوش این کار رو کنه میگه یعنی چی این مسخره بازی ها  

2706