2733
2739

دوستان کارگری ک روزانه 8 ساعت بیاد کارای خونه مث نظافت و پخت و پز انجام بده .. ماهی چقدر دستمزدش میشه؟؟ 

برا   شهر آرا 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

فکر نمیکنم زیر ۸۰ تا ۱۰۰ دستمزد روزانش باشه 🤔🤔

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ساعتی ۸تومن حساب کن روزی ۸ساعت میشه ۶۴ تومن درماه ۲۶ روز بغیر جمعه ها میشه۲۶×۶۴

ممنونم .. یعنی ربطی ب منطقه اش نداره ؟ همه جا همین نرخه؟؟

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2728
2738
من ٨ ساعت و ١٥٠ ميدم  شركتي الان  زير ساعتي ١٧ نيست  زير ١٧ هم انصاف نيست بهشو ...

عزیزم بستگی به منطقه اش نداره؟؟ و اینکه شمادهر روز یکی میاد یا یه نفر ماهانه حقوق میدی؟؟

بله همه جا همینه

الان تو این تاپیک یکی میگه ساعتی 8 یکی میگه 12 یکی میگه 17

من یه خانمی هفته 4 روز میاد چون خودمم شاغلم. الان چندساله پیشمونه بقول معروف سر جهیزیه ست.. بیمه کردمش و طبق قانون کار وحتی بیشترم بهش حقوق میدم. خیلی هم ازش راضی هستیم. هم تمیزی هم امانتداری.. ولی مادرشوهرم یکی میاد خونش متراژ خونش بالاست 200 میده روزی

همسرم پزشکه. خودمم دفتر وکالت بابام مشغول ب کارم. الان یک و هشتصد یا 2 تومن پوله در ماه؟؟ در روز بری ...

در امدتون در ماه چقدره؟ 

براما که کارمندیم و کل حقوقمن سه تومنه و دونیمش قسطه اره خانوم وکیل پوله

2706