2737
2734
عنوان

خاطرات مزخرف یابسی خنده داردوران مدرسه😉😆

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 61 پست
یهوفوران کردی داااخخخخخ

دقیقا😁😈

نقاشیم عالی بود.دوم راهنمایی کاریکاتور معلم ریاضی رو رو تخته سیاه کشیدم عین خودش شده بود🙊 ناظم اومد دید پرسید خودشیرینها لوم دادن منو کشید برد دفتر😭😭😭

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
ما تو مدرسه الکی خوش بودیم کلاس جبرانی گذاشتن مثلا برا فیزیک معلم هم مرد بود نمیدونستیم معلم پشت در ...

معلمه پایه بوده خخخخ

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لنتی مگه اصول فقه نوشتی که درک بخواد  با ارامش بیشتری مینوشتی حل بود

😆😆😆😆خیلی باحالی ولی جیش داشتم سریع نوشتم فرارکردم دستشویی😆😆😆😆😆😆

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻
2731
دقیقا😁😈 نقاشیم عالی بود.دوم راهنمایی کاریکاتور معلم ریاضی رو رو تخته سیاه کشیدم عین خودش شده بود ...

من یباردبیرستان یه جوجوی بزرگوداشتم توتخته نقاشی میکردم دیدم دوستام دارن ایمااشاره میکنن برگشتم دیدم ناطم سگمون باچه اخمی زل زده به من ریدم توخودم ازترس

2740
من یباردبیرستان یه جوجوی بزرگوداشتم توتخته نقاشی میکردم دیدم دوستام دارن ایمااشاره میکنن برگشتم دیدم ...

😯😂😂😂😂

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
فقط یزنگتفریح یا زنگ ورزش یامعلم نبود اهنگمیخوندیم وقرمیدادیم مدیرمیگفت شما هیچی نمیشیدلامصب راستمیگ ...

دقیقامعلم فیزیک ماهم میگفت همتون کشته مرده شوهریدفقط عیچ عنی نمیشید😆😆😐راستم میگفت

آخه ندیدم تاحالا مدرسه دخترونه آقا با‌شه ناظمش نمیدونستم

ماهم معلم اقادداشتیم اتفاقایکیشون ایتقدرهیزبودمتاهلم بودتازه اه اه اه

2706