2733
2739

کیا اینجورین و چرا 

من خودم سر هردوتا زایمانم بعد از پاک شدن ۴۰ روز خونریزی پریود میشم منظم...

البته شنیدم بخاطر سن کم هست تخمک ها فعال هستن درسته آیا؟؟؟

قدیما به بچه ها میگفتن بازیگوشی نکن🤨الان میگن گوشی بازی نکن😁🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم اینجوری ام.سنم هم کم نیست.۲۶ سالگی زایمان کردم.سیستم بدنیت اینجوریه دیگه.من رفتم پیش بهترین دکتر گفت نرماله.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2738

ربطی نداره مادرم تو سن کم بچه دار شده میگه اکثرا تا یکسال و نیم پریود نمی شدم سیستم بدنی فرق داره و اینکه بچه شیر خودتو بخوره ،چون وقتی بچه شیر زیاد میخوره بدنش نمیتونه تخمک گذاری کنه

واقعا سوال منم هست  خواهرم بعد  ۴۰ روز پریود شد سریع دوستم هم همینطور الان من باردارم ا ...

اشتباه میکنی دعان کن سریع پریود بشی،من ازوقتی پریود نمیشم تو این ده ماه کل استخونام درد گرفته اصله افتضاحم

اشتباه میکنی دعان کن سریع پریود بشی،من ازوقتی پریود نمیشم تو این ده ماه کل استخونام درد گرفته اصله ا ...

من همینجوریش پریودم منظم نیست 

فکر نکنم بعد ۴۰ بشم 

البته که پریود بشی بهتره

اشتباه میکنی دعان کن سریع پریود بشی،من ازوقتی پریود نمیشم تو این ده ماه کل استخونام درد گرفته اصله ا ...

درسته اخه چون برای یه سوالی رفته بودم پیش دکتر زنان بعد بحث شد که پریود میشم گفت چون پریود میشی باید خیلی مراقب باشی تخمک هات فعالیت دارن و احتمال بارداری زیاده😕گفتم شایدپس ربط داره

قدیما به بچه ها میگفتن بازیگوشی نکن🤨الان میگن گوشی بازی نکن😁🤣
2706