2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه فکر می کنی نیاز ب ازدواج داری و مورد خوبی پیدا شد حتما ازدواج کن 

دلم ز هرچه به غیر از تو بود خالی مانددر این سرا تو بمان ای که ماندگار تویی                                                  
2740
ازدواج تو سن کم اشتباه ک ن خریت محضه شاید الان فک کنی حسودی میکنیم ولی با دلایل اثبات شده دارم برا ...

ن عزیزم برای همه این طوری نیست

دلم ز هرچه به غیر از تو بود خالی مانددر این سرا تو بمان ای که ماندگار تویی                                                  

اگه بلوغ های چند  گانه را داری خوبه ...

بلوغ عاطفی (نه اینکه بگی من اون را دوست دارم پس بالغم .. بلوغ عاطفی یعنی بتونم با کسی که دوسش دارم تعامل کنم .نحس نشم.فضای شخصی بدم .فضای شخصیم را اون بهش احترام بذاره .تازه خود این فضای شخصی هم هر فضایی نیس)

بلوغ جنسی(نه اینکه بگی من هاتم پس اوکی هستم .اینکه بتونی تو رابطه خواسته هات را بگی.خودسانسوری نکنی و ..‌)

بلوغ اجتماعی (نه اینکه بگی من برونگرام یا دوستام زیادن پس بالغم نه ! یعنی اینکه از مادرشوهرت به اندازه مادرت انتظار نداشته باشی .مادر شوهر تهش مادرت نیس و تو هم دختر ایشون نخواهی بود حتی اگه بهترین عروس هم باشی .کلا بلد باشی با مادر شوهر و افراد فامیل شوهرت تعامل بالغانه داشته باشی)

بلوغ مالی : چشم و هم چشمی نکنی و یه چیزی را بخوای و ....

بلوغ شخصیتی :اختلالات روانی مثل ترس از رها شدگی و مهرطلبی نداشته باشی و...

بلوغ معنوی :نه اینکه مذهبی بشی یا نشی .اینکه بدونی شوهر خدات نیست !! یه خلوتی با نماز با کلیسا یا کلا هرچی ،با خدا ایجاد کنی.

همه چیزایی که بلد بودم را مختصر و مفید گفتم 

میخوای یک زن قوی باشی حتی از مردها قوی تر؟ پس زنانگی یاد بگیر😎
2706