2733
2734

من از بچگی عاشق یکی بودم تو دلم فامیله عشق پاک و عمیق یه زمانی به خودم اومدم دیدم اعتراف کردم و پام گیره اونم بازیم داد ولی انقدر در نظرم عالی بود که اسمشم فرشته سیو کرده بودم الان یه دفعه برام انقدر کوچیک شده که چرتم نیس البته متاهلما یعنی نشد که بشه خواستین جزئیاتم بهتون میگم ولی خیلی بده یه دفعه سقف علاقه و اعتمادت به یکی بریزه تا حالا اینطوری شدین حس پوچی دارم

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اره یکی تو اداره مون اسطوره پاکی واعتماد وراستگویی بود 

بهشم گفتم از شخصیتت خوشم اومده شش سال بعد فهمیدم طرف برای بدست اوردن پست ومقام هرکاری میکرده حتی نقش بازی میکرد اینقدر حرفه ای که بی تجربه هایی مثل من باور میکردن  الان برام ارزشی نداره

اوکی شکر 

آره تو دوران مجردی به یک پسری علاقه داشتم خودم بهش ابراز علاقه کردم بعدش خیلی خودش رو برام دسته بالا گرفته بود مدام برام شرط و شروط میزاشت میگفت باید اینطوری باشی باید اونطوری باشی به یکباره ازش متنفر شدم و کات کردم چند روز مونده بود که بیاد خواستگاری و من هم سریع ازش بدم اومد و با خودم گفتم اینکه از الان برام شرط میزاره وای به بعد ازدواج الانم خیلی خوشحالم همچین کاری کردم

💔😢😞😭این ایموجی ها وصف حال این روزهای منه😔
2706