2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه تفاهمی😁😁😁 امشب کوکو با سیبزمینی پخته درست میکنم .توش تخم مرغ و نمک و فلفل و ادویه با ارد سوخاری برای ترد شدنش.اگه زعفرون دم کرده هم داشته باشم یه کم میزنم برای بوی تخم مرغ

خدایا برای همه چیز ممنون تو بهترینی😍😍😍
2731
اخی الهی خب دختر پاشو یه چیزی درست کن منم هیچی به ذهنم نرسید پاشدم 4 تا سیب زمنی گذاشتم بپزه کوکو در ...

نمیدونم چی درس کنم شوهرم گفت نبینم دیگه شبا غذای سنگین بخوری شکمت گنده میشه ۶۴ کیلوم نمیدونم چرا شکم دارم درمیارم

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
2740
نمیدونم چی درس کنم شوهرم گفت نبینم دیگه شبا غذای سنگین بخوری شکمت گنده میشه ۶۴ کیلوم نمیدونم چرا شکم ...

برنجی کمتر درست کن بیشتر نونی باشه غذاهات بیشتر هم با سنگک بخور غذاتو نون لواش کمتر بخور 

نمیدونم چی درس کنم شوهرم گفت نبینم دیگه شبا غذای سنگین بخوری شکمت گنده میشه ۶۴ کیلوم نمیدونم چرا شکم ...

شام نخوردن اصلا تاثیر ندارن عزیزم نهارتو حذف کن خیلی تاثیر داره بین غذا هم آب و نوشیدنی نخور

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
برنجی کمتر درست کن بیشتر نونی باشه غذاهات بیشتر هم با سنگک بخور غذاتو نون لواش کمتر بخور 

من خیلی نون نمیخورم ولی برنجو اگه بذارن واسه صبحونه هم میخورم

شام نخوردن اصلا تاثیر ندارن عزیزم نهارتو حذف کن خیلی تاثیر داره بین غذا هم آب و نوشیدنی نخور

من معدم مشکل داره یذره گشنم باشه معده درد شدید میگیرم 

2706