2777
2789
عزیزم داداش منم سه ساله خونم نیومده ....نه حرفی پیش اومده نه چیزی حتما دوست ندارن رفت و امد کنن دلم ...

وقتی دوست نداره ول کن منم خیلی خودمو کوچیک کردم الان دیگه برام مهم نیست 

خوبه داداشتون حرف زده به زنش داداش من میگه زنم بگه بمیر شما باید بمیرید فقط حرف زن من درسته شما چشم ...

داداش منم اونجوري بود الان عوض شده بيشتر هواي مامانمو داره، قبلا زن داداشم حامله بود مامانم اومد باهاش روبوسي كنه سريع داداشم شروع كرد به اينكه بسه بابا روبوسي چيه ول كنين اين كارا رو، زن داداشمم ريز ريز ميخنديد...

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقيقا عروس ماهم از وقتي من ازدواج كردم خيلي بد شد خيلي به شوهرم حصودي ميكرد، شوهرم عيد اولش روز مرد ...

شمام ول کن خودتو سرگرم زندگی خودت کن به پدر مادرت بیشتر محبت کن  اصلا محل نده بذار بیشتر باد کنه والا دیگه چقد حرص بخوریم

وقتی دوست نداره ول کن منم خیلی خودمو کوچیک کردم الان دیگه برام مهم نیست 

خب الان همسر من خونه خواهراش میره منم دوست دارم برادرم بیاد ...هیچ موقع مانع رفتن همسرم خونه خواهرش نمیشم چون‌خودم بدجوری دلم شکسته میگم اونام خواهرن مثل من

داداش منم اونجوري بود الان عوض شده بيشتر هواي مامانمو داره، قبلا زن داداشم حامله بود مامانم اومد باه ...

هی هرچی میکشیم از داداشامونه بخدا من شوهرم جونش براخانواده ش میره هر شب زنگ میزنه باابجیاش حرف میزنه بعد من یک سال صدای داداشمو نشنیدم دوبار زنگ زدم بهم زنگ نزد منم دیگه زنگ نمیزنم 

خب الان همسر من خونه خواهراش میره منم دوست دارم برادرم بیاد ...هیچ موقع مانع رفتن همسرم خونه خواهرش ...

دقیقا منم همینجوریم بخدا همش وقتی رابطه وهرمو با خانواده ش میبینم ته دلم یه جوری میشه میگم چی میشد داداش منم اینجوری بود

شمام ول کن خودتو سرگرم زندگی خودت کن به پدر مادرت بیشتر محبت کن  اصلا محل نده بذار بیشتر باد کن ...

اره... خيلي وقته سرم گرمه، ولي باورت ميشه دلم اينقدر براي برادر زاده كوچولوم تنگ ميشه گاهي گريه ميكنم...

هی هرچی میکشیم از داداشامونه بخدا من شوهرم جونش براخانواده ش میره هر شب زنگ میزنه باابجیاش حرف میزنه ...

دركت ميكنم 😔

اره... خيلي وقته سرم گرمه، ولي باورت ميشه دلم اينقدر براي برادر زاده كوچولوم تنگ ميشه گاهي گريه ميكن ...

من عکساشو اینستا میبینم دلم میره براش امسال رفته پیش دبستانی ولی نمیذارن ما ببینیمش خونه بابام نمیان ماهم نمیگن بیایید خونمون بعد جالب اینه دست پیش میگیرن شما سردینو مارو محل نمیدید اینا همه حرفای زنشه 

من عکساشو اینستا میبینم دلم میره براش امسال رفته پیش دبستانی ولی نمیذارن ما ببینیمش خونه بابام نمیان ...

اين عكساشو هيچ جا نميزاره ، هوووووف 😔😔😔😔

عزیزم داداش منم سه ساله خونم نیومده ....نه حرفی پیش اومده نه چیزی حتما دوست ندارن رفت و امد کنن دلم ...

خوب شاید دلیلش چیزی غیر عروستون باشه

من همسرم الان چند ساله خونه برادر و خواهراش نرفته .

پیاده از خونه ما تا خونه هر سه تاشون ده دقیقه هم نمیشه . از وقتی ازدواج کردیم اصلا انگار همه چیز زندگیش شده همین یه وجب خونه و من و تمام .

همه از چشم من میبینند

حتی دعوت میکنند من میرم  اما همسرم به بهونه کار نمیاد

البته اونها هرگز بهم بی احترامی نمیکنند منم بهشون کاری ندارم حتی برم خونه هاشون با مادر شوهرم میرم نصف روز هم باشم خونه هاشون دوتا کلمه حرف هم نمیزنیم 

فقط یه بار گله کردن گفتم برادرتون خونه شما نمیاد خونه خواهر و برادر منم نمیاد . الان هفت ساله خونه پدر مادرم نرفته . پس تقصیر من نیست .

تنها جایی میره پیش پدر و مادرش هست هر روز هم بدونه استثنا به مادر و پدرش سر میزنه و خریداشون روانجام میده . اگه ادم بدی باشم جلوی اونم میگیرم ولی حرف گوش نمیده .میگه تو دنیا فقط مادر و پدرم بعد زن و بچه ام .

میگه خواهر برادرم رو دوست دارم کار داشته باشند با جون و دل انجام میده ولی خونه هاشون نمیرم 

چه خوش است انتظار تو ...