2733
2739

خانوما دارم دق ميکنم دارم شوهرم يه شهر ديگ کار ميکنه دو تا بچه دارم يکيش 6سالشه يکيش12روزشه شوهرم اون اوايل حاملگيم بهم خيانت کرد از طريق سکسچت ،خلاصه دعوامون شد و به هر طريقي بود اشتي کرديم باهم و بخشيدمش ،بهم قول دادديگ همچين چيزايي رو تو گوشيش نميبينم حتي گوشي لمسيش رو هم داد بهم و با خودش نميبرد اونجا و اخلاقش کلي باهم خوب شده بود و مهربونتر شده بود منم فکر ميکردم واقغا از کازش پشيمونه .الان 12روزه زايمان کردم چند روز پيش گوشي ساده اش دستم بود خاستم با گوشيش برا خودم شارژ بگيرم ستاره780رو زدم يه شماره ايرانسل رو اونجا اورد که بيشتر از شماره شماره خودش واسه اون خط شارژ گرفته بود منم شک کردم اون شماره رو برداشتم زنگ زدم بهش خاموش بود بعد اون شماره رو زخيره کردم تو تل ديدم عکس پروفايل اون شماره عکس شوهرمه ،تو واتساپمم اسمش اومد ،تا به امروز به روش نيورده بودم با خودم ميگفتم شايد اشتباه ميکنم اما امروز که شوهرم رفت اون شهر ديدم تو واتساپ انلاينه ،از حرصم بهش پيام دادم خر خودتي متنفرم ازت ،حالا شب قراره برگرده نميدونم چکار کنم بخدا سراسيمه موندم دارم دق ميکنم خانوما دارم ميميرم چکار کنم ؟

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین ب مامان یا بابات یکی از اعضای خونوادت بگو بیاد شاید اتفاقی بیوفته دعواتون بشه

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی
2731

رو نده بهش اومد بگو ک منو بلانسبت شما خر فرض کردی با یه خط دیگ میری فضای مجازی استارتر جان اینجور مردا خیلی سخت این کاراشونو ترک میکنن 

اونی ک میگه خواستن توانستن است یا ساقیش خوبه یا پارتیش وااالا بزودی مامان میشم   دلم روشنه یعنی میشه منم بیام تیکر بزنم و بنویسم خداجونم خودت مواظب فندقم باش  
2738

اول يکي بخوابون توگوشش دلم خنک شه مردک بيشعور خدايا نبخش کسايي رو ک به شريک زندگيشون خيانت ميکنن نميدونم فازشون چيه مث آدم بتمرگيت زندگيتونو کنين  

😍میشه واسه اینکه خدابهم ی بچه سالمو صالح بده ی صلوات برام بفرستین؟😘لطفا لطفا لطفا پروفایلمو کپی نکنید باتچکر🤗
ببین ب مامان یا بابات یکی از اعضای خونوادت بگو بیاد شاید اتفاقی بیوفته دعواتون بشه

نميدونم چکار کنم اخه من با مامان بابام راحت نيستم خجالت ميکشم ازشون خدايا چکار کنم 

الهی دورت بگردم عزیز دلم😢😢

فقط وفقط اینو بگم که امیدی به تغییر شوهرت نداشته باش.اصلا و ابدا،عاقلانه تصمیم بگیر،تنها پیشنهادی که میتونم بهت بدم اینه که ،هر جا که شوهرت هست ،شما هم باشین،مجبورش کن یا خونه بگیره براتون ت همون شهر یا هرچند ممکنه نشه،اما کارشو بیاره تو شهر خودتون،وگرنه،این اش واین کاسه خواهد بود تا روزی که زنده ست.اون تغییری نخواهد کرد،

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........
نميدونم چکار کنم اخه من با مامان بابام راحت نيستم خجالت ميکشم ازشون خدايا چکار کنم 

منم راحت نیستم ولی ب مامانت پیام بده بگو بچم اذیت میکنه و این بچمم ناراحته بیا دست تنهام مامانت میاد

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی
بنظرم این بار با یکی از بزرگتراتون درمیون بذار

نمتونم من تو اين 7سال تا بحال يکبار هم دعوام نشده باهاش که قهر کنم برم خونه پدرم اونا هميشه فکر ميکنن من خوشبخترينم و هيچ مشکلي با شوهرم ندارم حالا با چه رويي بگم به اونا؟

شوهر خاله منم شوهرش اینجوریه چهار تا بچم داره ب منم پیام داد ولی ب خالم نگفتم ک شوهرت اینجوری گفته ب من 

دیگ خالم با یه شماره دیگ مثلا یه دختریه بهش پیام میده

2706