2737
2734

منم بعضی وقتا حوصلم نمیکشه وخدامنوببخشه ناشکری میکنم ولی وقتی حالم خوب میشه به عمق ماجرافکرمیکنم میبینم مشگلاتوخودم ساختم تازه خداخیلی بزرگی کرده که نذاشته بیشترازاین شکست بخورم شمام استغفار کن عزیزم خدابخشندس به خودش امیدداشته باش انشاالله نورامیدتودل همه ناامیدا بندازه منم دعاکنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گویند زنی زیبا و پاک سرشت به نزد حضرت موسی عليه‌السلام، كليم‌الله، آمد و به او گفت: «ای پیامبر خدا، برای من دعا کن و از خداوند بخواه که به من فرزندی صالح عطا کند تا قلبم را شاد کند.»
حضرت موسی عليه‌السلام دعا کرد که خداوند به او فرزندی عطا کند. پس ندا آمد: «ای موسی، من او را عقیم و نازا آفریدم.»
حضرت موسی عليه‌السلام به زن گفت: «پروردگار می‌فرمایند که تو را نازا آفریده است.»تنها چیزی که زن گفت این بود که خدا رحیم است. 
پس زن رفت و بعد از یک سال بازگشت و گفت: «ای نبی خدا، برای من نزد پروردگار دعا کن تا به من فرزندی صالح عطا کند.»
بار دیگر حضرت موسی دعا کرد که خداوند به او فرزندی ببخشد. دوباره ندا آمد: «من او را عقیم و نازا بیافریدم.»
موسی به زن گفت: «خداوند عزوجل می‌فرماید تو را نازا بیافریده.»
بعد از یک سال، حضرت موسی همان زن را دید در حالی که فرزندی در آغوش داشت.
از زن پرسید: «این نوزاد کیست؟» 
زن جواب داد: «فرزند من است.»
پس موسی عليه السلام با خداوند صحبت کرد و گفت: «بارالها، چگونه این زن فرزندی دارد در حالی که تو او را عقیم و نازا آفریدی؟!»
پس خداوند عزوجل فرمود: «ای موسی هر بار که گفتم «عقیم»، او مرا «رحیم» می‌خواند. پس رحمتم بر قدر و سرنوشت پیشی گرفت.»

2731
سلام بانوجان،میخواستم صداتون کنم،

سلام عزیزم.به قول دوستان هستم ولی خسته ام.تازه از کلاس اومدم.😔

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
والا طرف هم معلوله هم تو کهریزکه هم بی کسو کاره 

خدا در برابر هر سختی که به ادما تو این دنیا میده بهشون دنیای دیگه پاداش میده. اکثر این ظلم های از سوی بنده هاس. که خدا بهشون فرصت میده تا تو گمراهیشون غرق شن. و در عوض مظلوم ها نباید در برابر ظلم بی دغاع وایسن باید تلاش کنن مبارزه کنن. 

2740
گویند زنی زیبا و پاک سرشت به نزد حضرت موسی عليه‌السلام، كليم‌الله، آمد و به او گفت: «ای پیامبر خدا، ...

چقدر قشنگ دست طلا خانمی من اینو هم شنیدم وهم شده واسم استارت خانمی اگر دستان زندگی منو بشنوی خدا شاهد شاخ در میاری وبازهم خداروشکر بعد از کلی رنج وسختی ونا امیدی چیزی که خواستم شد بعد از کلی انتظار ناشکر نکن خدا خودش حکمتی داره

گاهی نمیشود ک نمیشود ک نمیشود....گاهی گمان نمیکنی ک میشود....گاهی هزاران دعا بی استجابت است...گاهی نطلبیده نخواسته قرعه بنام تو میشود..... 

علامه طباطبایی سختی ها رو خیلی قشنگ توصیف میکنند، هر زمان که سختی ها باعث رنجش و اذیت و آزار ما شد کفاره گناهان ماست یعنی به سبب گناهانِ خودمون تنبیه میشویم و هرزمان که سختی ها برامون عین شیرینی شد یعنی داریم مسیر کمال رو طی میکنیم( به سمت انسان کامل شدن) 

استارتر خدا هیچ وقت به بنده اش سختی و رنج و عذاب نمیده.هر چی آفریده خیر و خوبی هست.این سختی ها هم که تو زندگی میبینید اگر خودمون به وجود نیاورده باشیم و نتیجه اعمال و رفتار اشتباهمون نباشه،تماما خیر هست.تو قرآن اومده که در دل هر سختی و همراه با هر سختی یک آسایش و خوشی همراه هست اما شما فقط اون درد و رنج رو میبینید و از خدا طلبکارید.نوع نگاه و تفکرتون رو تغییر بدید تا همه چیز درست بشه.صبر پیشه کنید تا به بهترین نتیجه برسید.در مقابل پروردگار هم تواضع داشته باشید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

انقدر سریع جبهه نگیرید و به استارتر حمله نکنید مشخصه تو رندگیش سختی زیادی کشیده ....به جای این کارا درست راهنماییش کنید و براش طلب آرامش و آمرزش کنید 

اگه اجازه ندی گذشته بمیره، اونم اجازه نمیده تو زندگی کنی!
سلام عزیزم.به قول دوستان هستم ولی خسته ام.تازه از کلاس اومدم.😔

بانو جان چندروز پیش ازتون سوال پرسیدم ولی متاسفانه جواب ندادید،تاپیک کاربر ارادتمندامامحسین

میشه لطفا جواب بدین؟

بانو جان چندروز پیش ازتون سوال پرسیدم ولی متاسفانه جواب ندادید،تاپیک کاربر ارادتمندامامحسین میشه لط ...

معذرت میخوام،متوجه نشدم.میشه دوباره بپرسید؟

2706