2737
2739
اه حسادت خیلی کار دست بعضیا میده واقعا من تو تاپیک بغلی هم گفتم خوبه تو خونش عتیقع و نقره نداشت و ...

وا چرا جز محالات؟ 

خونه خودش بود طفلک 😂نمیدونم چرا براتون غیر قابل باوره. خونه دختردایی منم عکسش تو نت هست! چیه مگه اخه. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متعجبم ک باورتون نمیشه 

خونه اش معمولی بود و خریداش و سلیقش طبق اینستاگرام چیدمان شده بود

چیز عجیبی نیس فقط ادیت داش اونم بخاطر دوربین بود

دیگه مشکل کجاس

چرا طفلک و هی اذیت میکنین

واقعا چی خونه ایشون عجیبه؟

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
ن بابا

چرا دیگه نبودی حتما😐

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
2731
اه حسادت خیلی کار دست بعضیا میده واقعا من تو تاپیک بغلی هم گفتم خوبه تو خونش عتیقع و نقره نداشت و ...

چرا جزو محالاته؟😐

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
تو هم ک شدی کوزت  ایش ایش نکن😃😃

کوزت خیلی شیرین حسودی میکرد😅

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
2738
ولش کنید دیگه بنده خدا هر عکسی خواستین گذاشت  چ چیز خونش باور نکردنیه؟!😐😐😐

والا

همچینم خونش به قول معروف wooow نبود طفلک فقط خوش سلیقه بود

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
متعجبم ک باورتون نمیشه  خونه اش معمولی بود و خریداش و سلیقش طبق اینستاگرام چیدمان شده بود چیز ...

فهمیدی منم متوجه کن 

نمیفهمم دقیقا چی باعث شده فک کنن نتیه😐

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱

چرا جزو محالاته ؟! 

خودتم که داری میگی  ساده

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2706