2733
2734
من خواب دیدم گروه داعش دارن خانوادمو سلاخی میکنن خیلی ترسیدم دنبال منم بودن
از دی که گذشت هیچ از و یاد مکن⚘ فردا که نیامده ست فریاد مکن⚘ برنامده و گذشته بنیاد مکن⚘ حالی ,خوش باش ,عمر بر باد مکن⚘
مهدخت جون شما خواب ترسناک ندیدی
از دی که گذشت هیچ از و یاد مکن⚘ فردا که نیامده ست فریاد مکن⚘ برنامده و گذشته بنیاد مکن⚘ حالی ,خوش باش ,عمر بر باد مکن⚘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بد بترین رویام این بود که دخترمو ازم بگیرن و به واقیعتم پیوست چند بار خواب جن دیدم
http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1317536&PageNumber=1 انیدوارم هر چه زود تر همه ی ما اداب اجتماعی رو یاد بگیریم
جلو آینه ایستاده بودم یهو یکی چاقو گذاشت رو گردنم و میبرید خون پاشید همجا از ترس جیغ کشیدم و بیدار شدم
من این حروف نوشتم چنان ک غیر ندانست/تو هم زروی کرامت چنان بخوان که تو دانی
من زمانیک بچه بودم خواب دیدم تو ی بیابون تاریک با دوتا از دوستام نشسته بودیم داشتیم گندما رو جدا می کردیم بعد یه زنه ک صورتش خونی بود چشم ابرو نداشت فقط خون بود یدفعه میاد پشت من میخابه بعد دوستام بهم اشاره میکنن من جیع میزنم میگم بلندشو بعد اون زنه باصدای ترسناک میگه بزار بخابم
خدایا بخاطر همه داشته ها ونداشته هایم شکر.
2706