2737
2734
عنوان

این لباس واسه عروسی پسرعمو همسرم خوبه؟😁

| مشاهده متن کامل بحث + 3154 بازدید | 94 پست

منم این مدلی خریدم برای عروسی پسر عمه م 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام الله علیهاو رحمه الله و برکا😂😂😂

دیونه  

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2728
بقیه لباسامم زیادی مجلسیه 

خوب پسر عموی همسرته فامیله دوری نیس که نزدیکه البته من رابططون رو نمیدونم‌چجوریه

ولی من از این لباس مثلا دیدیم تو تولدی یا مثللا دخترای نوجوان میپوشن 

❤Che khobe ke daramet
2740
خوب پسر عموی همسرته فامیله دوری نیس که نزدیکه البته من رابططون رو نمیدونم‌چجوریه ولی من از این لباس ...

رابطمون سالی یباره 

منم اهل رقص و این چیزا نیستم فقط میرم یجا میشینم 😁 

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍
ببخشید دیر لود شد

به نظرم برای یه دختر 20 ساله خوبه با یه کفش پاشنه بلند موهاتم باز بذاری عالی میشه

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳

😕نه خوب نیست

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖
2706