2752
2734
سلام صبحتون بخیر
من بیمارستان صارم میرفتم و از دکترم راضی نیستم جدیدا" در مورد بیمارستان عرفان زیاد شنیدم
می خوام بدونم شماها دکتر خوب که فقط بفکر سزارین نباشه میشناسین ؟
یا از آشناهاتون کسی بوده که عرفان زایمان کرده باشه ؟
سلام.صبح بخیر
دکتر آزیتا صفار زاده دکتریه که خیلی خیلی عالیه
من پیشش برای مرقبتهای قبل بارداری میرم
واقعا" از رفتارش برخوردش راضیم
کسائی هم که اونجا بودن می گفتن زایماناش حرف نداره
عزیزم من پیش دکتر صفارزاده می رم تاکیدش روی طبیعیه و بیمارستان عرفان هم کار می کنه. مطبش تو گیشاس. اما بچه ها می گن هزینه زایمان پیشش گرون در میاد (من هنوز نی نی ندارم) خیلی ماهه به هر کی معرفیش کردم دیگه فقط پیش ایشون می ره . حتی مادر شوهرم یه بار رفت پیشش خیلی راضی بود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

البته من سزارین شدم ولی خانم دکتر صفارزاده حرف نداره یعد عملم فردا توی خونه داشتم ابن ور اون ور می رفتم همش خانواده شوشو می گفتند بخواب چشمت می کنند :)) زیر میزی هم 14 ماه پیش از من 800 تومان گرفت ولی می دونم اگر باهاش حرف بزنید و از وضعیتتون بگید کمتر می گیره.
خدایا کمک کن اول ایرادهای خودمو ببینم
2706