2737
2739

واقعا بَعضي گيرا مسخرست و اكثر دعواها برا همين چيزاس 

من كه اَز بيرون دارن ميبينم واقعا خانما بَعضي أوقات گير الكي ميدن

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا گیر نمیدم

فکر کنم رویایی ترین زن دنیا باشم😂

نه میپرسم کجایی.نه میپرسم کجا میری.نه میپرسم چی شد.چقدر شد.چی کردی.چی خوردی.کجا برو کجا نرو این ببر اونو بیار.جمع کن بریز نریز 

اصلا گیر نمیدم 

شوهرم همیشه میگه کنارت واقعا ارامش دارم و ارومم میکنی

2731
اصن باهاش حرف نميزنم ك بخوام گير بدم اصلا واسم مهم نيست بره گمشه مرتيكه نفهم الكلى😤😤😤😤

امضاتو درک میکنم قشنگ 😔😔

اگر دردم را فریاد بزنم خیلیها از شنیدن صدایش کر میشوند .... من یه مرده ی متحرکم که باید بخاطر دو تا فرشته ی کوچولوم رو پاهام باستم و ناله نکنم .... بخندم ... برقصم .... و هر صبح یه نقاب خوشگل به صورت بزنم تا نه داشتن مادر براشون حسرت بشه و نه چهره ی پدر تو ذهنشون خراب ....
2740
منم گیر میدم هفته پیش رفتیم تفریح بعد خاله شوهرم با دختراش اومد دوست یکی از دختراش هم باهاشون اومده ...

خخخ منم همینم

معلم سال ۱۴۰۴ برام دعا کنید ممنونم 
نمیدونم من حساسم ب همه چی گیرمیدم

نده بابا زندگی زهر میشه. 

اگه محکم نیستی، سخته که در این دنیا زنده بمونی، و اگر مهربان نیستی شایسته زنده موندن نیستی.  بیاین تغییر فرهنگ رو از خودمون شروع کنیم. وقتی نظرمون مخالف نظر بقیه ست نگیم اه اه پیف پیف. به نظرات هم احترام بگذاریم. وقتی میخوایم به کسی پیشنهادی بدیم بگیم از نظر من... یکم مهربون باشیم...